Найбільш читане



Карта сайту

Презентаційні матеріали учасників очного туру міського конкурсу проектів «Харків – місто перспектив»

Теги: Наш Харків

Упродовж березня-квітня 2015 року Департаментом освіти Харківської міської ради у межах реалізації проекту «Я – харків’янин» та з метою формування у школярів позитивного погляду на майбутнє Харкова, виховання активної громадянської позиції, залучення до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, підтримки та розвитку дослідницької і проектної діяльності учнів було проведено конкурс учнівських проектів «Харків – місто перспектив».

Район

Заклад, класс,

Прізвище ім'я учасника

Тема роботи
1. номінація «Харків очима небайдужих дітей» 4-5 класи
 1.  Дзержинский

ХНВК №179 

4-А

Алексєєва

Софія

«Кожній дитині – цікава книга»
 2.  Жовтневий

ХГ № 39

3–А,   4-А

Винокуров

Олександр

Бондаревська

Анастасія

Чернишук

Анна

 «Харків’янином зростай і про все на світі знай»
 3.  Київський

ХЗОШ № 158

5-Б

Сускоров

Кирил,

Рильцев

Максим,

Побажанська

Вероніка

 «Небайдужість і толерантність сьогодні – це щасливе завтра»
 4.  Комінтернівський

ЦДЮТ № 4

Гурток «Фіто

дизайн»

Шуляк Ірина,

Левченко

Ірина,

Шнейдерович

Лілія

 «Мій Харків» (гра)
 5.  Комінтернівський

ХЗОШ № 95

5-А клас

Ащеулова

Дар'я,

Лубенський

Ілля

 «Чотири лапи»
 6.  Комінтернівський

ХЗОШ № 94

5-А клас

Гусейнова

Алсу,

Покровська

Альбіна,

Чередник

Анастасія

 «Путівник по Харкову для дітей»
 7.  Ленінський

ХГ №152

5-А

Філатова Аліса

 «Відновлення та благоустрій парку "Юність»
 8.  Орджонікідзевський

ХЗОШ №118

4-А

Мараховська

Ангеліна

 «Голуб миру. Маленькі харків’яни – небайдужі мешканці свого міста»
 9.  Орджонікідзевський

ХСШ №85

4-Г

Семеренська

Анастасія

 «Квіткове натхнення»
 10.  Червонозаводський

 ХЗОШ №120

5-А

Чувурін

Ростислав

Саяпіна

Анастасія

 «Я можу!»
2. номінація «Відкриваємо Харків для Європи» 6-8 класи
 1.  Дзержинський

ХЗОШ№ 129

8 - А

Ялова

Єлизавета

 «Харків – дітям, діти - Харкову»
 2.  Дзержинський

ХЗОШ № 146

8 – Б

Леонтьєва

Катерина

 «Харків – центр математичної культури»
3.   Жовтневий

ХЗОШ № 153

6 – А 6 - А

Шибанов

Ілля

Яковенко

Максим

 «Рух – це життя»
 4.  Київський

ХСШ № 134

7-А

Даштаньян

Артем,

Вовк

Дарина,

Лошкарьова

Олександра

 «Полікультурний центр Харківщини»
 5.  Київський

ХЗОШ № 52

8-А

Корсун

Анастасія

 «Цикл радіопередач з теми «Возвеличимо подвиг народу»
 6.  Комінтернівський

ХТЛ № 173

7-А, 8-А

Максимовська

Анастасія,

Заровчацький

Даніїл,

Бендюк

Анастасія

 «Волонтерський театр «Діти - дітям». Даруємо радість»
 7.  Комінтернівський

ХГ № 178

«Освіта»

8-А клас

Дриль

Юлія

 «Заселення, освоєння та формування території Комінтернівського району»
 8.  Орджонікідзевський

ХЗОШ

№88 імені

О.Г. Зубарева

8-А

Бегмат

Діана,

Левенець

Карина

 «Екскурсії Hop-on Hop-off у Харкові»
 9.  Орджонікідзевський

ХГ №163

8

Снопкова

Валерія

 «Використання екосумки – перший крок на шляху до Європи»
 10.  Червонозаводський

ХГ №12

7-А

Біас Сніжана

 «Харків – європейське місто»
3. номінація «Харків – територія громадських ініціатив» 9-11 класи
 1.  Дзержинський

ХНВК № 45

«АГ»

9-В

Гончаренко

Юлія

 «Свято школяра»
 2.  Дзержинський

ХГ № 116

9-А

Шкурупій

Катерина

 «Старий роками, та молодий розумом»
 3.  Дзержинський

ХЛ № 89

9-11

творча група

«Ініціатива»

 «Парк розваг, що враховує інтереси дітей з особливими потребами»
 4.  Київський

ХПЛ № 4

9-А

Аванесян

В’ячеслав,

Бурлей

Надія,

Цигічко

Карина

 «Мала краплина для великого діла»
 5.  Київський

ХСШ № 134

10-А

Биков

Артем,

Ткаченко

Анна,

Ткачова

Валерія

 «Волонтерський рух – бумеранг добра»
 6.  Ленінський

ХЗОШ № 136

7

Хільковець

Денис

 «Здорова дитина - здорова нація»
 7.  Ленінський

ХЗОШ № 57

9-А

Решетняк

Олексій

 «Велосипедна мережа «Харків Байк»
 8.  Московський

ХГ № 144

11-В

Сінявін

Владислав

 «Харків - місто перспектив: - Юридична консультація. Скринька довіри»
 9.  Орджонікідзевський

ХЗОШ №118

11-А

Гасанов

Руслан

 «Джерела продовжують жити»
 10.  Орджонікідзевський

ХСШ №119

9-А

Макєєв

Олексій,

Кальченко

Ярослав

 «Гуманітарний конвой добра»
 11.  Червонозаводський

ХЗОШ №48

10-А

Куклін

Сергій

 «Батарейкам – утилізація!»

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark