Найбільш читанеКарта сайту

2016 рік - Рік англійської мови

Програма «Go Global» залучає навчальні заклади до створення літніх мовних таборів

Теги: Заходи

 Громадська організація «GoGlobal» спільно з МОН України реалізують програму «GoGlobalcamps», що полягає у створенні на базі навчальних закладів мовних таборів з поглибленим вивченням англійської мови.

   Прийом заявок від шкіл на участь у програмі розпочався 17 лютого. Подати заявку можна за посиланням.

Безкоштовні курси для вчителів і викладачів

Теги: Заходи

 Онлайн платформа Coursera - провідний провайдер Масових відкритих онлайн курсів (MOOC) пропонує 80 безкоштовних курсів підвищення кваліфікації для вчителів, з яких 78 надається англійською мовою.

Дистанційний курс англійської для вищого рівня

Теги: Заходи

Справжнього успіху досягає той, хто не зупиняється на досягнутому. Ця істина, звісно ж, не нова для вас, якщо ви розмірковуєте над тим, чи не записатись на курс «Англійська для вищого рівня». Швидше за все, ви вже вивчали мову і маєте достатньо хорошу базу, але при влаштуванні на роботу, де потрібна англійська мова «advanced», ви відчуваєте страх і невпевненість у власних силах.

Дистанційний курс англійської для середнього рівня

Теги: Заходи

Якщо ми вчили англійську мову в школі, ми вважаємо, що знаємо її. При цьому часто не усвідомлюємо, наскільки поверхові й не міцні наші знання. І тільки зіткнувшись з реальною потребою застосувати навик (опинившись закордоном або під час спілкування з іноземцем), ми бачимо проблему і замислюємося про пошук якихось додаткових підручників.

Дистанційний курс англійської для початківців

Теги: Заходи

Англійська мова потрібна прямо зараз, але ви просто не уявляєте собі з чого почати? Ви вчите англійську «все життя», але в найвідповідальніший момент розумієте, що навчання англійської мови доведеться починати з нуля?

Дистанційний курс англійської для дітей

Теги: Заходи

Як навчити дитину розмовляти по-англійськи? Це питання часто задають собі батьки, прекрасно розуміючи, що чим раніше почати навчання, тим краще. У сучасному світі комунікацій, достатку іноземної літератури і безмежної потреби в спілкуванні, вивчення англійської - не просто данина моді, а те, що може принести реальну користь для дітей.

Безкоштовні масові онлайн-курси англійської

Теги: Заходи

Англійська є мовою міжнародного спілкування, володіння якою відкриває перед людиною необмежені можливості. Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів Prometheus пропонує перелік безкоштовних масових онлайн-курсів провідних університетів світу та України, що допоможуть у вивченні англійської.

Англомовна література безоплатно

Теги: Заходи

«British Council Ukraine» уклав список бібліотек, де книжки можна читати онлайн чи завантажити у вільному доступі. На порталах представлено  художню дорослу та дитячу, наукову, історичну  та публіцистичну літературу, доступну всім охочим.

Розроблено сайт для підготовки учнів до ДПА з англійської мови у 2016 році

Теги: Заходи

На сайті «ДПА 2016 з англійської мови» розміщено зразки завдань державної підсумкової атестації (далі — ДПА) з англійської мови в 11-му класі, а також методичні рекомендації, що містять детальний опис завдань та критеріїв оцінювання робіт.

Указ Президента України № 641/2015 від 16.11.2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні»

Теги: Заходи
Перейти вгору Share/Save/Bookmark