Найбільш читанеКарта сайту

Анонси та новини

Заняття в школі розвитку «Мер міста» для лідерів учнівського самоврядування м. Харкова

Теги: Загальні

 18 січня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова в рамках Школи розвитку «Мер міста» пройшло чергове заняття для лідерів учнівського самоврядування за темою «Процеси урбанізації та їх вплив на розвиток сучасних міст».

Затверджено грошові норми харчування для учнів та вихованців навчальних закладів м. Харкова комунальної форми власності

Теги: Загальні

 У цьому році підвищено вартість харчування у дошкільних навчальних закладах з диференціацією за віковими категоріями. 

Засідання міської методичної ради

Теги: Загальні

 18 січня 2017 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося чергове засідання методичної ради, в якому взяли участь завідувачі методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів та керівники навчальних закладів міського підпорядкування.

Про хід виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в навчальних закладах міста

Теги: Загальні

 13 січня 2017 року  на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Департаменту освіти Харківської міської ради.

Оновлено перелік навчальних предметів, з яких проводитиметься ДПА випускників школи ІІІ ступеня

Теги: Загальні

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2016 № 1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272» затверджено перелік навчальних предметів, з яких у 2016/2017 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, в новій редакції

В Україні проведуть другий етап апробації нового формату завдань зовнішнього оцінювання з іноземної мови

Теги: Загальні

 Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть другий етап апробації нового формату завдань тестів ЗНО з іноземних мов. Відповідний наказ виданий Міністерством освіти і науки України. 

Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік

Теги: Загальні
   Міністерством освіти і науки України затверджено План всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (за основними напрямами позашкільної освіти та План семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2017 рік.

Моніторингове дослідження якості початкової освіти

Теги: Загальні

 З метою дослідження якості початкової загальної середньої освіти, а також створення умов для подальшого аналізу змін за результатами впровадження Концепції «Нової української школи» у Міністерстві освіти підписано наказ про проведення моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників школи І ступеню.

ПРОБНЕ ЗНО - 2017

Теги: Загальні

 Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11.10.2016 № 170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році» 10 січня 2017 року стартує реєстрація на пробне ЗНО-2017.

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим Директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Теги: Загальні

          Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!

   Прийміть найщиріші вітання із Новим роком і Різдвом Христовим – святами, які наповнюють серця людей світлом, радістю, надією, вірою в майбутнє! 
   Перегортаючи останню сторінку 2016 року та підбиваючи його підсумки, можемо з упевненістю сказати, що він для усієї освітянської спільноти Харкова  був насичений важливими подіями, напруженою працею, позитивними змінами й звершеннями. Творчі досягнення та перемоги юних харків’ян зміцнили славу нашого міста – інтелектуальної столиці країни, додали впевненості у завтрашньому дні. В конкретних справах набуті мудрість, професіоналізм і життєвий досвід. 
   Шановні колеги! Бажаю вам міцного здоров'я, величезного особистого щастя, благополуччя, невичерпної енергії, реалізації всіх професійних планів! Хочеться побажати, щоб Ви завжди були оточені теплом і любов'ю своїх вихованців, повагою колег і друзів, а відмінний настрій і душевний підйом завжди супроводжували Ваше життя!
   Дорогі діти та батьки!  Нехай прийдешній рік виправдає усі ваші сподівання і прагнення, принесе у ваші домівки добробут, любов і процвітання.
   Кожен із нас має надію, що новий 2017 рік буде щасливим. У нас спільні мрії – мир в Україні, здоров’я рідних і близьких, благополуччя в сім’ї.З повагою,
Директор Департаменту освіти                        О.І.Деменко

Задачі Всеукраїнського відкритого турніру юних фізиків серед команд юніорської ліги

Теги: Загальні

 ХХ Всеукраїнський відкритий турнір юних фізиків серед команд юніорської ліги відбудеться в Харкові у квітні 2017 року. До участі в турнірі запрошуються команди у складі 3-6 учнів 7-10-х класів. 

VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

Теги: Загальні

 У 2017 році в Україні відбудеться VII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу (лист МОН України № 1/9-644 від 06.12.2016).

Обговорення Типових навчальних планів для 10 – 11-х класів

Теги: Загальні

Міністерством освіти і науки України проводиться громадське обговорення Проекту Типового навчального плану для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, розробленого відповідно до Базового плану Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти

Харківські школярі – переможці Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад

Теги: Загальні

 Із 23 по 25 грудня 2016 року в м. Одеса відбувся фінальний етап XVІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки.

Новорічна казка для маленьких харків’ян

Теги: Загальні

 27-28 грудня у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В.Лисенка під патронатом Харківського міського голови відбулася новорічна вистава «Чарівний палац», на яку було запрошено більше 5 тисяч дітей пільгових категорій.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark