Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Анонси та новини

Кабмін вніс зміни в постанову про інклюзивне навчання в садках

Теги: Загальні

 Кабінет Міністрів України затвердив зміни до «Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» (постанова КМУ № 769 від 28.07.2021).

   Постанова набирає чинності з 1 січня 2022 року.
 

 

Освітян запрошують до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи»

Теги: Загальні

 18 серпня 2021 року відбудеться Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи», який проводить  Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти України (лист ДНУ «ІМЗО» від 19.07.2021 № 22.1/10-1644).

Особливості проведення ДПА-2022

Теги: Загальні

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2021 року № 528 врегульовані питання проведення у 2021/2022 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту, затверджено перелік навчальних предметів та форми її проведення. 

 

 

До Всесвітнього дня навичок молоді

Теги: Загальні

 Лідери учнівського самоврядування закладів освіти міста та члени Харківської міської організації учнівського самоврядування взяли участь у  міжнародній онлайн-конференції, присвяченій Всесвітньому дню навичок молоді. 

Вітаємо Сараєва Артема з перемогою в Міжнародній фізичній олімпіаді!

Теги: Загальні

 Випускник Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Артем Сараєв здобув бронзову медаль 51-ї Міжнародної фізичної олімпіади (International Physics Olympiad, IPhO 2021), що проводилася дистанційно з 17 по 24 липня. 

Вітаємо переможців 62-ї Міжнародної математичної олімпіади!

Теги: Загальні

 Міжнародна математична олімпіада серед школярів цьогоріч проходила в дистанційному форматі  з 19 по 24 липня. У ній взяли участь 619 школярів зі 107 країн.

   Наша команда показала відмінний результат на найпрестижнішому змаганні з математики, посівши шосте місце.

МОН визначило пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти у 2021/2022 навчальному році

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України підготувало аналітичні матеріали про діяльність психологічної служби, забезпечення закладів освіти практичними психологами і соціальними педагогами та рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році. (лист МОНУ від 16.07.2021 № 1/9-363).

Питання організації виховного процесу у 2021/2022 навчальному році щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України з метою організації діяльності щодо захисту прав та інтересів дітей, підготувало інформаційні матеріали про деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 навчальному році про формування у дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок, національно-патріотичного виховання, профілактики булінгу (цькування), кримінальних правопорушень, вживання наркотичних і психотропних речовин, запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми (лист МОНУ від 16.07.2021 № 1/9-362).

Освітян запрошують долучитись до форуму «Як навчати доброчесності в початковій школі»

Теги: Загальні

 Учителям початкових класів, директорам шкіл та їхні заступникам пропонують взяти участь у освітньому форумі «Як навчати доброчесності в початковій школі», який відбудеться 11 серпня.

Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України розробило та затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. У документі окреслені підходи оцінювання результатів навчання учнів початкової школи в умовах особистісно орієнтованого і компетентнісного навчання.

Харків зустрічає переможців!

Теги: Загальні

 Освітяни Харкова зустріли збірну команду «Момент імпульсу», яка додала в скарбничку перемог харківських школярів срібні медалі Міжнародного турніру юних фізиків, що відбувся з 7 по 14 липня в Кутаїсі (Грузія).

МОН рекомендує для використання у школах нові модельні навчальні програми базової середньої освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» 75-ти модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти (наказ МОН № 795 від 12.07.2021).

Вітаємо срібних призерів Міжнародного турніру юних фізиків!

Теги: Загальні

 Четвертий рік поспіль збірна команда м. Харкова «Момент імпульсу» стає срібним призером Міжнародного турніру юних фізиків, що цього року відбувся з 7 по 14 липня в м. Кутаїсі (Грузія). 

Рекомендації МОН щодо планування роботи закладу дошкільної освіти на рік

Теги: Загальні

 Управління закладом дошкільної освіти вимагає від керівника глибоких знань щодо вивчення та аналізу освітньої діяльності закладу, доцільного вибору завдань його розвитку, раціонального та ефективного планування діяльності всіх його внутрішніх систем, використання досягнень науки й практики з метою підвищення професійної компетентності педагогів та забезпечення високої якості дошкільної освіти.

Завдання XIX міського турніру юних хіміків (2020/2021 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Пропонуємо завдання XIX міського турніру юних хіміків (2021/2022 навчальний рік) за матеріалами ІІ Відкритого турніру юних хіміків

Перейти вгору Share/Save/Bookmark