Найбільш читанеКарта сайту

Анонси та новини

Семінар-практикум для методистів з початкового навчання районних методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів міста

Теги: Загальні

 23 лютого 2017 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти відбувся семінар-практикум для методистів з початкового навчання районних методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів міста на тему: «Формування ціннісного ставлення до читання як джерела знань і засобу естетичного задоволення в учнів початкової школи».

Урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2017»

Теги: Загальні

 22 лютого 2017 року в малому залі Харківської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2017», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса.

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників шкіл міста Харкова

Теги: Загальні

 21 лютого 2017 року в Науково-методичному педагогічному центрі Департаменту освіти відбувся постійно діючий семінар для новопризначених керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова за темою: «Нормативні вимоги до ведення ділової документації у навчальному закладі».

Завдання ХІ міського турніру юних журналістів

Теги: Загальні
   Пропонуємо завдання міського турніру юних журналістів який відбудеться 18 березня 2017 року на базі Харківської гімназії №12.
 

 

Крупним планом – ФЕСТИВАЛЬ!

Теги: Загальні

 16 лютого 2017 року на базі Харківського ліцею № 107 відбулося чергове  засідання «Кінолабораторії» Харківської міської організації учнівського самоврядування за темою «Професія оператор».

Календар проведення міських учнівських інтелектуальних змагань (весна 2017 року)

Теги: Загальні

Пропонуємо вашій увазі календар проведення міських учнівських інтелектуальних змагань у ІІ семестрі 2016/2017 навчального року у м. Харкові.

 

 

 

Розвиваємо міжнародне співробітництво в освітньому просторі міста.

Теги: Загальні

 16 лютого 2017 року в Науково-методичному педагогічному центрі Департаменту освіти відбувся науково-методичний семінар для методистів районних методичних центрів управлінь освіти та кураторів шкільних Євроклубів за темою «Досвід, проблеми та перспективи розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти». 

Розпочато обговорення програм базової школи

Теги: Загальні

 13 лютого стартувало онлайн обговорення навчальних програм для учнів 5-9 класів. Кожен може взяти участь в оновленні програм та запропонувати потрібні українській школі зміни на платформі EdEra за посиланням (https://www.ed-era.com/mon59/).

Відкриваємо нові можливості шкільних медіа

Теги: Загальні

 15 лютого 2017 року  на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  відбулося відкрите заняття «Школи юного журналіста» за темою «Нові можливості шкільних медіа. Тренди сучасності».

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2017»

Теги: Загальні

 Протягом січня-лютого 2017 року пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2017», переможцями якого стали 3 вчителі навчальних закладів м. Харкова:  

Завдання ХIІІ Всеукраїнського турніру юних журналістів (2016/2017 навчальний рік)

Теги: Загальні
Проведення ХІІІ Всеукраїнського турніру юних журналістів, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 15.02.2017 №  2.1/10 - 248, заплановано з 19 по 23 квітня 2017 року у м. Суми. Пропонуємо завдання турніру.
 

 

Завдання ХIХ Всеукраїнського турніру юних істориків (2016/2017 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Пропонуємо завдання ХIХ Всеукраїнського турніру юних істориків, проведення якого, відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 14.02.2017  №  2.1/10 - 218, заплановано з 18 по 22 квітня 2017 року у м. Запоріжжя.

 

 

Обираємо професію своєї мрії

Теги: Загальні

 11 лютого 2017 року старшокласники навчальних закладів міста взяли участь у заходах Дня відкритих дверей, який пройшов у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Додаткові канікули для учнів перших класів шкіл міста Харкова

Теги: Загальні

 Традиційні канікули для учнів 1-х класів навчальних закладів міста Харкова розпочнуться з понеділка, 13 лютого, і триватимуть до 19 лютого 2017 року.

   Додатковий тиждень відпочинку надається першокласникам для того, щоб діти могли відпочити, зміцнити своє здоров’я, а потім легше сприймати навчальний процес.
 

 

Лідери учнівського самоврядування з’ясовують сучасні проблеми розвитку міста

Теги: Загальні

 08 лютого 2017 року на базі Харківського національного  університету  міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося чергове заняття Школи розвитку «Мер міста»  за темою «Процеси урбанізації та їх вплив на розвиток сучасних мегаполісів». 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark