Найбільш читанеКарта сайту

Анонси та новини

Геннадій Адольфович Кернес нагородив переможців конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

Теги: Загальні

 22 червня 2018 року відбулась зустріч Харківського міського голови Г.А. Кернеса з переможцями ІІІ Міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив», під час якої були нагороджені автори 50 кращих проектів.

200-бальні результати ЗНО-2018

Теги: Загальні

  У 2018 році за кількістю 200-бальних результатів за виконання тестів ЗНО Харківський регіон посів 2 позицію в Україні (очолюють рейтинг учні закладів освіти м. Києва). 

Графік проведення конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках

Теги: Загальні

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 № 549 «Про погодження графіка проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках» затверджено графік проведення конкурсу «Учитель року» у 2019-2023 роках.

 

 

Завдання та правила проведення XVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців (2018/2019 навчальний рік)

Теги: Анонси

 Пропонуємо завдання та правила проведення XVI Всеукраїнського турніру юних правознавців (2018/2019 навчальний рік).

 

Школярі-експериментатори стали учасниками десятиденного проекту «STEMCamp School»

Теги: Загальні

    Майже 100 харківських школярів стали учасниками проекту «STEMCamp School» на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Слухачі протягом 10 днів відвідували лекції, тренінги, семінари, лабораторні практикуми від вчених закладів вищої освіти, брали участь у квестах.  

Завершено відпочинкову зміну в пришкільних таборах

Теги: Загальні

 15 червня завершили роботу табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти міста.  Цього року в 192 пришкільних таборах відпочило понад 35 тисяч школярів.

Визначено номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на 2019 рік

Теги: Загальні

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 № 603 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», визначено номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на 2019 рік: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я» та «Французька мова».

Засідання міської методичної ради

Теги: Загальні

 13 червня 2018 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося чергове засідання міської методичної ради, в якому взяли участь завідувачі методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів, керівники закладів освіти міського підпорядкування.

Визначено переможців конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

Теги: Загальні

 Підбито підсумки міського конкурсу студентських проектів «Харків ‒ місто молодіжних ініціатив», який  третій рік поспіль проводиться за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-рейтингу закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів»!

Теги: Загальні

 Інститутом обдарованої дитини НАПН України протягом січня-травня 2018 року проведено ІV Всеукраїнський конкурс-рейтинг для загальноосвітніх навчальних закладів з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.

Завдання Всеукраїнського турніру юних географів

Теги: Загальні

 Пропонуємо завдання ХІV Всеукраїнського турніру юних географів  (2018/2019 навчальний рік).

Відкрите засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Теги: Загальні

 07 червня 2018 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Департаменту освіти Харківської міської ради. У роботі Ради взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи, методисти управлінь освіти, представники громадських організацій та військових частин Національної гвардії України.

Візит Міністра закордонних справ України Павла Анатолійовича Клімкіна до Харківської гімназії № 169

Теги: Загальні

 6 червня 2018 року, в ході візиту до міста Харкова, Міністр закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін відвідав Харківську гімназію № 169. Він зустрівся з учнями гімназії, троє з яких стали переможцями проекту «Книга Добра»: Софія Довгова з розповіддю «Дитяча допомога», Платон Федяй «Масажист без рук», Анастасія Гончаренко «На добро відгукніться добром». 

Запрошуємо педагогічних працівників здійснити повторний вибір підручників для 5 та 10 класів!

Теги: Загальні

 З 5 по 7 червня 2018 року, на виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2018 року (протокол № 5/5-19) «Про підсумки конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та наказів Міністерства освіти і науки України від 31.05. 2018 № 553 «Про видання підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти за кошти державного бюджету у 2018 році» та від 01.06.2018 № 567 «Про здійснення повторного вибору підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.06.2018 № 1/9-376 «Про замовлення закладами освіти підручників для 5 та 10 класів»,   педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти визначають потребу в підручниках для 5 та 10 класів та  заповнюють спеціальну форму з використанням модуля прозорого замовлення підручників на базі інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».

Завдання ХХІ Всеукраїнського турніру юних математиків (2018/2019 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Проведення фінального етапу XХІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка планується в жовтні-листопаді 2018 року.  

   Пропонуємо завдання ХХІ Всеукраїнського турніру юних математиків.

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark