Карта сайту

Анонси та новини

Попередні результати ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Теги: Загальні

 8 грудня 2018 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Учасниками олімпіади стали 254 учні закладів освіти міста.

Конкурсне випробування «Урок» міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова»

Теги: Загальні

 6 грудня 2018 року на базі Харківського  навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» пройшов ІІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова».

ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Теги: Загальні

 08 грудня 2018 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна (пл. Свободи, 4) відбудеться ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. 

Конкурсне випробування «Урок» міського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я»

Теги: Загальні

 5 грудня 2018 року на базі Харківського ліцею № 107 відбувся ІІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я».

Конкурсне випробування «Урок» міського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Захист Вітчизни»

Теги: Загальні

 4 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії № 116 відбувся ІІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни».

Конкурсне випробування «Урок» міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія»

Теги: Загальні

 3 грудня 2018 року на базі Харківського ліцею № 149 пройшов ІІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія».

Конкурсні уроки учасників номінації «Вчитель інклюзивного класу»

Теги: Загальні

 30 листопада 2018 року проведено ІІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу». 

Зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з батьками учнів і вихованців закладів освіти Немишлянського району

Теги: Загальні

 29 листопада відбулась чергова зустріч першого заступника Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича з батьківською спільнотою міста. Цього разу захід пройшов у Немишлянському районі на базі Харківської загальноосвітньої школи №61.

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків!

Теги: Загальні

 З 23 по 28 листопада 2018 року в Житомирі пройшов фінальний етап ХХVІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків. Місто Харків на інтелектуальному змаганні представляли вісім команд.  

У Харкові продовжується реконструкція шкільних стадіонів

Теги: Загальні

 У Слобідському районі відбулося відкриття сучасного реконструйованого спортивного стадіону на базі КДЮСШ № 6. Новий стадіон обладнаний міні-футбольним, волейбольним і баскетбольним полями, місцем для тенісу та армреслінгу. Окрім стадіону, в ДЮСШ відремонтували фасад будівлі і вхідну групу, оновили зали для боксу, гімнастики та боротьби. 

У Харкові відкрили оновлену школу «Лествиця»

Теги: Загальні

 26 листопада  відбувся перший навчальний день у новому приміщенні Харківської приватної загальноосвітньої школи «Лествиця».

«Гвардійський вишкіл» - започатковуємо навчання для юних миротворців

Теги: Загальні

 На базі військової частини 3017 Національної гвардії України пройшла презентація проекту «Гвардійський вишкіл», розробленого Департаментом освіти за ініціативи лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування у співпраці з представниками військової частини 3017 та громадської організації «Миротворців ООН, інвалідів війни та учасників миротворчих операцій».

Конкурсне випробування «Практична робота» міського конкурсу «Учитель року – 2019»

Теги: Загальні

 22 та 23 листопада на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено конкурсне випробування «Практична робота» серед конкурсантів номінацій «Основи здоров’я», «Французька мова» та «Учитель інклюзивного класу».

Конкурсне випробування «Практична робота» міського конкурсу «Учитель року – 2019»

Теги: Загальні

 21 листопада на базі Науково-методичного педагогічного центру проведено конкурсне випробування «Практична робота» серед конкурсантів номінацій «Географія» та «Захист Вітчизни».

Участь освітян у науково-практичній конференції з питань медичного забезпечення школярів

Теги: Загальні

 15 і 16 листопада на базі ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України» відбулася  науково-практична конференція «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».

Перейти вгору Share/Save/Bookmark