Найбільш читанеКарта сайту

Анонси та новини

Поїздка 30 харківських школярів до міста Брно у рамках міжнародного проекту «Побратимське колесо – 2017»

Теги: Загальні

 23 березня в Харківській гімназії № 116 зі школярами, які поїдуть до міста-побратима Харкова Брно (Чеська Республіка), їхніми батьками та педагогами зустрівся перший заступник міського голови Ігор Олександрович Терехов. Він вручив учням вітальний адрес від Харківського міського голови Геннадія Кернеса на ім'я мера міста Брно Петра Вокржала зі словами подяки за підтримку міжмуніципального співробітництва. 

Фінальна гра Чемпіонату шкільних команд КВК міста сезону 2016/2017 рр.

Теги: Загальні

 22 березня 2017 року у кіноконцертному залі «Україна» відбулася фінальна гра Чемпіонату шкільних команд клубу веселих та кмітливих міста Харкова сезону 2016/2017 років.

ХІ міський турнір юних істориків

Теги: Загальні

 25 березня 2017 року відбудеться ХІ міський турнір юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 94 (вул. Плеханівська, 151). Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації о 9-30.

 

 

Відбувся ХІ міський турнір юних журналістів

Теги: Загальні

 18 березня 2017 року в Харківській гімназії № 12 відбувся ХІ міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. 

   У турнірі взяли участь 75 учнів – 15 команд з усіх районів міста. До складу журі увійшли викладачі, співробітники та студенти кафедри журналістики філологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кореспонденти новинарного порталу «Стройобзор», інтернет-газети «Страна.ua» та «Громадського телебачення». Змагання проводились у два тури в п’яти групах.

Екскурсія для вихованців дитячого будинку «Родина»

Теги: Загальні

 18 березня 2017 року в рамках спільного проекту Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради та Департаменту освіти Харківської міської ради з метою патріотичного виховання дітей, поглиблення пізнавального інтересу учнів до історії рідного краю, міста Харкова для вихованців дитячого будинку «Родина» проведено першу екскурсію.

Фінал міського конкурсу «Учень року − 2017»

Теги: Загальні

 17 березня 2017 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2017». 

   За перемогу в 3 етапі змагались 28 учасників у чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен». 
  Фіналістам запропонували три конкурсних випробування: відгадати п'ять видатних особистостей за запропонованими підказками, продемонструвати ораторські здібності та презентувати власні досягнення.

Затверджено орієнтовні вимоги до проведення ДПА у 2016/2017 навчальному році

Теги: Загальні

 Листом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році» затверджено орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році та зміст атестаційних завдань.

Про заходи до 100-ліття від початку Української революції 1917-1921 років у навчальних закладах

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України рекомендує навчальним закладам провести 17 березня заходи присвячені 100-літтю від початку Української революції 1917-1921 років. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм. Зазначені заходи будуть проведені на виконання Указу Президента України від 22.01.2016 №17/2016, «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років».

Вчимося на прикладах мужності та звитяги сучасних захисників України

Теги: Загальні

 14 березня 2017 року юні миротворці та лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста взяли участь у Дні відкритих дверей, що проводився на базі військової частини Національної гвардії України.

У МОН представили оновлений проект навчальних планів для 10-11 класів

Теги: Загальні

 13 березня, на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей представив оновлений після громадського обговорення проект навчальних планів для 10-11 класів. Основним пунктом у поданому проекті було те, що у старшій школі навчання є профільним. Профіль обирає учень та школа. Детальніше про оновлений проект можна переглянути у відео.

 

ХІ міський турнір юних журналістів

Теги: Загальні

 18 березня 2017 року на базі Харківської гімназії № 12 (вул. Чугуївська, 35-а) відбудеться ХІ міський турнір юних журналістів для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Початок турніру о 10-00. Початок реєстрації о 9-30.

 

 

 

Завдання IІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців (2016/2017 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Пропонуємо умови проведення та завдання ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців, що відбудеться у квітні 2017 року у місті Чернігові (лист Міністерства освіти і науки України від 22.02.2017 №  2.2-396).

 

 

Шевченківські дні у загальноосвітніх навчальних закладах міста

Теги: Загальні

 Щовесни на початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка – поета, прозаїка, художника.

Зі святом вас, дорогі жінки!

Теги: Загальні

 Шановні колеги! Дорогі жінки!

 

   Прийміть щирі вітання зі святом весни, що наповнене сонячним теплом і любов’ю! У цей час пробуджується і розквітає природа, зароджуються нові плани та мрії, даруючи радість і надію. Нехай це настрій супроводжує Вас завжди, надаючи сили і впевненості в житті.
  Засіяна Вашою невтомною працею освітянська нива Харкова врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами. Своєю добротою та мудрістю Ви зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до дітей та впевненістю у завтрашньому дні будуєте майбутнє. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. 
   Бажаю Вам успіхів у всіх Ваших починаннях, професійного визнання та людського щастя!

З повагою та найкращими побажаннями О.І.  Деменко,
директор Департаменту освіти Харківської міської ради
 

Міський конкурс «Учень року – 2017»

Теги: Загальні

 28 лютого 2017 року стартував міський конкурс «Учень року – 2017», що традиційно проводиться в чотирьох номінаціях: «Інтелектуал року», «Лідер року», «Творча особистість року», «Спортсмен року».

   Міський тур конкурсу передбачає 3 етапи: 
   • конкурс портфоліо та есе,
   • тестування щодо виявлення рівня знань згідно із заявленою номінацією, 
   • інтелектуальний турнір.
   Цього року учасниками районного туру стали 279 старшокласників.
   39 учнів,  які представляють усі райони міста та Харківський фізико-математичний ліцей № 27 виборюють перемогу в міському турі конкурсу.
Перейти вгору Share/Save/Bookmark