Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 48 гостей.

Карта сайту

Ми – харків'яни

Про проведення освітньої акції «Подорож до Країни дитячих мрій»

Теги: Наш Харків

 Дякуємо всім учасникам наших освітніх акцій за активність, цікаві змістовні роботи, небайдужість, підтримку захисників, шанування родинних традицій та популяризацію української культури.

    Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення в червні 2024 року освітньої акції «Подорож до Країни дитячих мрій». Запрошуємо дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів разом з нами провести час у компанії яскравих мрій та неймовірних пригод,  зануритися у світ безмежних можливостей та фантазій.

Дякуємо учасникам освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Теги: Наш Харків

 Кожна людина існує лише в роді, для роду та через рід. Департамент освіти Харківської міської вдячний всім, хто активно долучився до освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу». 10136  часників освітнього процесу протягом травня надіслали свої роботи та довели, що родина – найтепліше слово, яке зігріває кожного, дає надію та сподівання; найміцніша фортеця, яка захищає кожного; найчистіше джерело, водами якого живиться повноводна річка держави; найкраща вихователька молодого покоління; невтомна плекальниця високої духовності та гуманізму, національного духу та патріотизму. 847 робіт опубліковані у Telegram-каналах «Харків надихає» та «Харківські герої освітнього фронту», та близько 300  – у інших спільнотах Департаменту освіти.

   Щиро дякуємо всім, хто надіслав смаколики для наших захисників з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості. Завдяки вашій великодушності наші воїни могли скуштувати великодні паски та відчути родинне тепло й підтримку в це світле свято.

«Діти за мир» - виставка дитячих малюнків з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 Виставка дитячих малюнків під назвою «Діти за мир» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відкрилася сьогодні, 31 травня, у вестибюлі ст. м. «Майдан Конституції».

Дякуємо учасникам акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 У світі, де кожен день залишає свої відбитки на ніжних дитячих душах, важливо нагадувати про те, що кожна дитина має право на щасливе, безпечне та безтурботне дитинство. 

   2968 дитячих малюнків надіслано з 25 по 29 травня в межах акції, ініційованої Харківським міським головою Ігорем Тереховим з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Більше 400 робіт опубліковано у спільнотах Департаменту освіти

Про проведення міської акції до Дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова міської акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Школярам пропонується намалювати малюнок відповідної тематики.

У Харкові завершено освітньо-мотиваційний проєкт «ХАРКІВ ПАМ’ЯТАЄ CHORNOBYL», присвячений   38-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Теги: Наш Харків

 Із 22 по 26 квітня 2024 року Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради для школярів міста проведено освітньо-мотиваційний проєкт «ХАРКІВ ПАМ’ЯТАЄ CHORNOBYL», присвячений 38-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Проєкт реалізовано під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова. Головна ідея заходу - на прикладі загальновідомої історичної події вивчити комплекс явищ з точки зору природничо-математичних наук.  

Для учнів Харкова від НФАУ ‒ ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ

Теги: Наш Харків

 На початку травня для старшокласників закладів загальної середньої освіти міста Національним фармацевтичним університетом проведена розважально-пізнавальна програма «ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ».

Про проведення освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів до участі в освітній акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

   З 1 по 5 травня з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості триватиме прийом робіт у номінації “Смаколики для наших захисників України”. Просимо надіслати фото-або відеозвіти про те, як учасники освітнього процесу зробили та передали військовим паски, великодні поробки та листівки тощо.
   З 6 по 16 травня з нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки чекаємо на матеріали в номінації «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Дякуємо учасникам освітньої акції «Від серця до серця»

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти від щирого серця дякує всім, хто став частинкою освітньої акції «Від серця до серця» – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу. 

Вітаємо переможців математичного квесту «Космічна матемагія: Зірки Харкова»

Теги: Наш Харків

 27 квітня 2024 року Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради в безпечних умовах проведено фінальний тур математичного квесту «Космічна матемагія», у якому змагалися три найсильніші учнівські команди - переможці попереднього відбіркового етапу: ХЛ №№ 46, 89 та 161 «Імпульс». 

Відбувся відбірковий тур математичного квесту «Космічна матемагія: Зірки Харкова»

Теги: Наш Харків

 20 квітня 2024 року Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради у безпечних умовах проведено відбірковий тур математичного квесту «Космічна матемагія: Зірки Харкова» серед ліцеїв міста Харкова. У квесті взяли участь 18 команд у складі 90 учнів закладів освіти усіх районів міста. Учасники мали можливість продемонструвати свої знання, навички та творчий підхід до розв'язання математичних задач. Відбірковий тур конкурсу пройшов у захоплюючій та дружній атмосфері. Усі учасники отримали призи та подяки за активну участь у заході. 

Про проведення освітньої акції «Від серця до серця»

Теги: Наш Харків

 Слів подяки ніколи не буває багато. Ми знову й знову дякуємо всім учасникам освітнього процесу, які долучаються до наших акцій, дарують свій час, надсилають цікаві роботи, підтримують одне одного в соціальних спільнотах та примножують добрі справи у світі. Водночас навіть мільйонів «дякую» буде замало для наших захисників, медиків, рятувальників, комунальників, енергетиків, волонтерів – для всіх тих, хто задає кожному з нас таку високу планку – бути сильними, безстрашними та дає надію вірити в краще.

   У квітні 2024 року Департамент освіти традиційно ініціює проведення освітньої акції “Від серця до серця” – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу. 

Дякуємо учасникам освітньої акції «Книжковий калейдоскоп»

Теги: Наш Харків

 Книги – найцінніший винахід людства. Вони надихають та розвивають, втішають та змінюють свідомість, можуть стати друзями та порадниками, учителями та лікарями, нашим захистом та нашою зброєю. У кожної книги свій характер, своя доля та свій шлях до читача. Проте довголіття кожної з них залежить від читачів. 

Фінальні зустрічі в межах проєкту «Харківські університети – формула вибору»

Теги: Наш Харків

 Під час весняних канікул понад 5 тисяч харківських старшокласників та педагогів стали учасниками загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». 

Загальноміська акція «Харківські університети – формула вибору»

Теги: Наш Харків

 Під час весняних канікул майже 4,5 тисячі харківських старшокласників та педагогів стали учасниками загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark