Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 46 гостей.

Карта сайту

Я – українець, громадянин, патріот

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

   Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, закладів освіти, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

   З нормативними документами з питань Національно-патріотичне виховання дітей та молоді можна ознайомитись за посиланням

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Урядом внесенні змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики (постанова КМУ № 1451 від 27.12.2022 року).

 

 

МОН внесені зміни до наказу «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України»

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.06.2022 № 586 внесені зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641».

 

 

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходи щодо її реалізації до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

   Наказ МОН від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, Наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641»

 

Затверджено першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 30 червня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року. Метою програми є удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності.

Державна цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання на період до 2025 року

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 Постанова Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 673 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 

 

Затверджений план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

 14 жовтня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 932 «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020 – 2025 роки».

Указ Президента України від 18.05.2019 №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Теги: Нормативно-правова база по патріотичному вихованню

Указ Президента України від 18.05.2019 №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Святкування Дня вишиванки освітянами міcта

Теги: Заходи

 З давніх-давен вишита сорочка виконувала роль потужного оберега. Вишиванка в наш час стала не просто елементом етнічної одягу, який зберігає пам’ять роду та генетичний код нації, а стає символом української нескореності, єдності української нації, містком єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців.

Заклади освіти міста долучились до відзначення Дня Європи

Теги: Заходи

 Цьогоріч 9 травня Україна вдруге відзначала День Європи. Відзначення зазначеного свята в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії.

Відзначення Дня пам’яті та примирення у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 8 травня в Україні, відзначається День пам’яті та примирення, Це - дата, коли ми разом із європейською спільнотою вшановуємо перемогу над нацизмом і пам’ять про загиблих і всіх жертв Другої світової. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни. Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.

Школярі Харкова долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ»

Теги: Заходи

 Діти війни, випускники 2024 року, 11-класники всієї України, завершуючи заклади освіти і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційних шкільних балів і радості зустрічі першого дорослого світанку.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Теги: Заходи

 Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено з метою захисту мовної й культурної багатоманітності у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. А починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначається і в Україні. Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. 

Ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти міста

Теги: Заходи

 20 лютого в Україні щорічно вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою гідного вшанування їхнього подвигу, увічнення великої людської, громадянської й національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Цьогоріч вшанування проходить під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни».

Відзначення Дня Державного Герба України у закладах освіти Харкова

Теги: Заходи

 19 лютого українці святкують особливе свято — День Державного Герба України. Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля». 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark