Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 9 гостей.

Карта сайту

ЗНО

Для майбутніх абітурієнтів!

Теги: ЗНО 2022

 Сьогодні, 21 червня,  розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультимедійного тесту, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку. Другий етап триватиме до 7 липня.

   На цьому етапі потенційні учасники, які підтвердили бажання складати НМТ у період з 20 травня до 7 червня, мають остаточно визначитися з населеним пунктом, де їм буде зручно проходити тестування.
   Можливість завантажити запрошення-перепустку з'явиться тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії. 
 

 

Розпочато реєстрацію на участь у додатковій сесії НМТ

Теги: ЗНО 2022

 Міністерство освіти і науки України повідомляє, що вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте мають бажання проходити тестування, можуть зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ. Реєстрація доступна до 20 червня на сайті УЦОЯО.

12 травня стартує серія вебінарів з підготовки до НМТ

Теги: ЗНО 2022

 12 травня 2022 року Громадська спілка Освіторія та UNICEF Ukraine запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.

Учасникам НМТ пропонують безплатну офлайн- і онлайн-підготовку

Теги: ЗНО 2022

 Зважаючи на воєнні дії, які тривають в Україні, на національному рівні було змінено процедуру зовнішнього незалежного оцінювання і запропоновано формат Національного «трикомпонентного» мультитесту.

Вступ-2022: розпочинається етап підтвердження участі у НМТ

Теги: ЗНО 2022

 20 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про важливий етап для учасників національного мультипредметного тесту. 

Наказ МОН: затверджено календарний план організації та проведення НМТ у 2022 році

Теги: ЗНО 2022

 Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ МОН, яким затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Яким буде тест НМТ?

Теги: ЗНО 2022

 Раніше ви мали можливість ознайомитися з інформацією про зміст, структуру й оцінювання кожного блоку НМТ. Уже сьогодні ви можете переглянути демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.

19 квітня – останній день реєстрації учасників національного мультипредметного тесту

Теги: ЗНО 2022

 19 квітня 2022 року – останній день реєстрації для участі в національному мультипредметному тестові. Зазначимо, що зареєстровані для участі в ЗНО – потенційні учасники НМТ.

Зміст, структура та оцінювання блоку національного мультипредметного тесту з історії України

Теги: ЗНО 2022

 Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі ЗНО. Ця частина охоплює теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі історії України. В блоці НМТ буде 20 завдань, які оцінюватимуться відповідно до схеми нарахування балів, застосованої в ЗНО.

 

 

Яким буде національний мультипредметний тест з математики?

Теги: ЗНО 2022

 Про цьогорічний НМТ із математики розповіли фахівці Українського центру оцінювання якості освіти на офіційному сайті установи. 

Роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку НМТ з української мови

Теги: ЗНО 2022

 7 квітня 2022 року, команда Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

Про проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2021/2022 навчальному році

Теги: ЗНО 2022

 Цьогоріч випускники, які для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки.

Розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2022 року

Теги: ЗНО 2022

 01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

 Цього року учасники ЗНО матимуть можливість безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів.

Внесені зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Теги: ЗНО 2022

 24 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідне повідомлення розміщено на сайті МОН.

Рейтинг закладів загальної середньої освіти міста Харкова за результатами ЗНО 2021 року

Теги: ЗНО 2021 Заходи

 У 2021 році тестування у формі ЗНО пройшли 7233 випускники із 190 закладів загальної середньої освіти міста (97 % від загальної кількості зареєстрованих).

Перейти вгору Share/Save/Bookmark