Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Наш Харків

Про проведення освітньої акції «Шлях до 200: надихаючі історії випускників»

Теги: Наш Харків

 У липні на Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» додано рубрику “Шлях до 200 балів: надихаючі історії харківських випускників”, де ми із задоволенням розмістимо історії тих випускників, які в цих надскладних умовах знайшли віру, сили, натхнення й продемонстрували неймовірну самоефективність, щоб упевнено рухатися до своєї мети й показати під час НМТ свій найкращий результат. Історії тих випускників, які вкотре довели, що максимальні бали на НМТ не фортуна та лотерея, а роки наполегливої та цілеспрямованої підготовки. Історії, які доводять, що немає нічого неможливого, та допомагають усвідомити просту істину: досягає той, хто працює, і передусім над собою.

   Надання історій не є обов’язком випускників, проте переконані, що серед талановитої харківської молоді буде чимало тих, хто захоче поділиться своїм досвідом з майбутніми випускниками. Історію може надіслати як сам випускник, якому вдалось набрати 200 балів хоча б з одного предмету, так і члени педагогічного колективу або батьки. Формат матеріалу на вибір: текст+фото або відео (горизонтальне, формат .mp4).  

Про проведення освітньої акції «Калейдоскоп ідей»

Теги: Наш Харків

 Літні канікули – це довгоочікувана пора для дітей, коли вони можуть насолодитися теплом та вільним часом від навчання. Водночас це важливий період для батьків, які в цей час забезпечують своїм дітям якісний, цікавий та безпечний відпочинок, щоб кожен день канікул був заповнений веселими та корисними заняттями, які змогли б зробити цей етап незабутнім для кожного.

Дякуємо учасникам освітньої акції «Подорож до Країни дитячих мрій»

Теги: Наш Харків
   Департамент освіти вдячний усім, хто прийняв наше запрошення та разом з нами в червні вирушив у подорож до Країни дитячих мрій.
   Ви зробили цей місяць особливим, наповнивши його яскравими емоціями, щирими спогадами та своїми заповітними мріями. 3627 робіт надіслано учасниками в межах акції «Подорож до Країни дитячих мрій». 435 найцікавіших робіт опубліковані у Telegram-каналах «Харків надихає» та «Харківські герої освітнього фронту», та близько 300 – у інших спільнотах Департаменту освіти.

Про проведення освітньої акції «Подорож до Країни дитячих мрій»

Теги: Наш Харків

 Дякуємо всім учасникам наших освітніх акцій за активність, цікаві змістовні роботи, небайдужість, підтримку захисників, шанування родинних традицій та популяризацію української культури.

    Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення в червні 2024 року освітньої акції «Подорож до Країни дитячих мрій». Запрошуємо дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів разом з нами провести час у компанії яскравих мрій та неймовірних пригод,  зануритися у світ безмежних можливостей та фантазій.

Дякуємо учасникам освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Теги: Наш Харків

 Кожна людина існує лише в роді, для роду та через рід. Департамент освіти Харківської міської вдячний всім, хто активно долучився до освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу». 10136  учасників освітнього процесу протягом травня надіслали свої роботи та довели, що родина – найтепліше слово, яке зігріває кожного, дає надію та сподівання; найміцніша фортеця, яка захищає кожного; найчистіше джерело, водами якого живиться повноводна річка держави; найкраща вихователька молодого покоління; невтомна плекальниця високої духовності та гуманізму, національного духу та патріотизму. 847 робіт опубліковані у Telegram-каналах «Харків надихає» та «Харківські герої освітнього фронту», та близько 300  – у інших спільнотах Департаменту освіти.

   Щиро дякуємо всім, хто надіслав смаколики для наших захисників з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості. Завдяки вашій великодушності наші воїни могли скуштувати великодні паски та відчути родинне тепло й підтримку в це світле свято.

«Діти за мир» - виставка дитячих малюнків з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 Виставка дитячих малюнків під назвою «Діти за мир» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відкрилася сьогодні, 31 травня, у вестибюлі ст. м. «Майдан Конституції».

Дякуємо учасникам акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 У світі, де кожен день залишає свої відбитки на ніжних дитячих душах, важливо нагадувати про те, що кожна дитина має право на щасливе, безпечне та безтурботне дитинство. 

   2968 дитячих малюнків надіслано з 25 по 29 травня в межах акції, ініційованої Харківським міським головою Ігорем Тереховим з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Більше 400 робіт опубліковано у спільнотах Департаменту освіти

Про проведення міської акції до Дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова міської акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Школярам пропонується намалювати малюнок відповідної тематики.

У Харкові завершено освітньо-мотиваційний проєкт «ХАРКІВ ПАМ’ЯТАЄ CHORNOBYL», присвячений   38-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Теги: Наш Харків

 Із 22 по 26 квітня 2024 року Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради для школярів міста проведено освітньо-мотиваційний проєкт «ХАРКІВ ПАМ’ЯТАЄ CHORNOBYL», присвячений 38-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Проєкт реалізовано під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова. Головна ідея заходу - на прикладі загальновідомої історичної події вивчити комплекс явищ з точки зору природничо-математичних наук.  

Для учнів Харкова від НФАУ ‒ ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ

Теги: Наш Харків

 На початку травня для старшокласників закладів загальної середньої освіти міста Національним фармацевтичним університетом проведена розважально-пізнавальна програма «ФАРМКВЕСТ. КОД НЕЗЛАМНОСТІ».

Про проведення освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів до участі в освітній акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

   З 1 по 5 травня з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості триватиме прийом робіт у номінації “Смаколики для наших захисників України”. Просимо надіслати фото-або відеозвіти про те, як учасники освітнього процесу зробили та передали військовим паски, великодні поробки та листівки тощо.
   З 6 по 16 травня з нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки чекаємо на матеріали в номінації «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Дякуємо учасникам освітньої акції «Від серця до серця»

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти від щирого серця дякує всім, хто став частинкою освітньої акції «Від серця до серця» – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу. 

Вітаємо переможців математичного квесту «Космічна матемагія: Зірки Харкова»

Теги: Наш Харків

 27 квітня 2024 року Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради в безпечних умовах проведено фінальний тур математичного квесту «Космічна матемагія», у якому змагалися три найсильніші учнівські команди - переможці попереднього відбіркового етапу: ХЛ №№ 46, 89 та 161 «Імпульс». 

Відбувся відбірковий тур математичного квесту «Космічна матемагія: Зірки Харкова»

Теги: Наш Харків

 20 квітня 2024 року Національним аерокосмічним університетом ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради у безпечних умовах проведено відбірковий тур математичного квесту «Космічна матемагія: Зірки Харкова» серед ліцеїв міста Харкова. У квесті взяли участь 18 команд у складі 90 учнів закладів освіти усіх районів міста. Учасники мали можливість продемонструвати свої знання, навички та творчий підхід до розв'язання математичних задач. Відбірковий тур конкурсу пройшов у захоплюючій та дружній атмосфері. Усі учасники отримали призи та подяки за активну участь у заході. 

Про проведення освітньої акції «Від серця до серця»

Теги: Наш Харків

 Слів подяки ніколи не буває багато. Ми знову й знову дякуємо всім учасникам освітнього процесу, які долучаються до наших акцій, дарують свій час, надсилають цікаві роботи, підтримують одне одного в соціальних спільнотах та примножують добрі справи у світі. Водночас навіть мільйонів «дякую» буде замало для наших захисників, медиків, рятувальників, комунальників, енергетиків, волонтерів – для всіх тих, хто задає кожному з нас таку високу планку – бути сильними, безстрашними та дає надію вірити в краще.

   У квітні 2024 року Департамент освіти традиційно ініціює проведення освітньої акції “Від серця до серця” – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу. 
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark