Найбільш читане



Карта сайту

Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради

Теги: Новобаварський

                                 Управління освіти адміністрації

Новобаварського району

Харківської міської ради

 

 

 

Щоб мати майбутнє, треба бути  

 

готовим зробити щось нове.

 

Пітер Друкер

  

 

Начальник управління освіти - Світлична Олена Федорівна,

тел. 712-20-78;

години прийому:  щопонеділка з 9.00 до 12.00;

                          щосереди з 14.00 до 17.00.

Заступник начальника управління освіти - Ривкіна Олена Олегівна,

тел. 712-20-78;

години прийому:  щовівторка з 9.00 до 12.00. 

Сайт Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради

 

 

Районні програми:

«Обдаровані діти»;

«Школа повного дня»;

«Розвиток учнівського та молодіжного руху».

 

 

 Напрями діяльності загальноосвітніх навчальних закладів:

семестрово-залікова система навчання (ХГ № 39, ХСШ №93);

 «Школи повного дня» (ХГ № 39, ХЗОШ №№ 54, 92, 115, 130);

«Абетка харчування» (ХГ № 65, ХЗОШ №№ 79, 81, 115, 127, 130);

впровадження у навчально-виховний процес інклюзивної освіти (  ХЗОШ №127, ХПЗШ «Початок мудрості», СЮТ №1);

впровадження програми «Сімейна розмова» (ХЗОШ №№ 54, 137);

впровадження програми «Відверта розмова» ( ХГ №39);

впровадження програми «Арт-школа» (ХЗОШ №92);

впровадження діяльнісного підходу за науково-педагогічним проектом «Росток» (ХГ №65);

участь школи у Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» за сприянням Європейського центру ім. Вергеланда (Норвегія),  МОН України та Ради Європи  (ХЗОШ №59);

впровадження програми «Вчимося жити разом» (ХЗОШ №№ 54, 59, 137); 

«Школи Миру» (всі ЗНЗ);

участь у русі «Юних миротворців» (всі ЗНЗ);

«Школи сприяння здоров’ю» (всі ЗНЗ, ДНЗ та ПНЗ).

 
Робота музеїв:
1. шкільний музей історії МНС (Міністерства надзвичайних ситуацій) (ХЗОШ №130);
2. шкільний музей миротворчого руху (ХЗОШ №28);
3. шкільний «Музей поколінь» (ХЗОШ №127);
4. шкільний історико-краєзнавчий музей (ХЗОШ №79, ХСШ №162);
5. музей «Фронтова землянка» (ХЦДЮТ №2).

 Напрями діяльності дошкільних навчальних закладів:

 

впровадження  здоров’язберігаючих  інноваційних технологій (ДНЗ №6);

формування національної самосвідомості дітей засобами ігрової діяльності  (ДНЗ №№ 15, 143);

розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами музично-театральної  діяльності (ДНЗ №№ 18, 156);

«Школа молодих батьків» (ДНЗ №№ 32, 106);

«Створення системи неперервної інформатичної підготовки педагогів у післядипломний період» (ДНЗ №№ 38, 231);

проектна діяльність «Формування особистості дошкільника засобами музейної педагогіки» (ДНЗ №№ 82, 259, 286);

розвиваюча технологія «Радість розвитку» (ДНЗ №№ 163, 259);

розвиток та корекція мови дітей дошкільного віку (ДНЗ №143);

формування у дітей дошкільного віку елементарних уявлень щодо економічної сфери життя та економічної компетенції (ДНЗ № 143) ;

формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми (ДНЗ №143);

впровадження програми «Вчимося жити разом» (ДНЗ №№ 6, 82, 88, 106, 143); 

впровадження парціальних програм (ДНЗ №88).

 

 


 Традиційні заходи: 
Фестиваль перемоги  «Гордість та надія Новобаварського району». 
Змагання з футболу «Кубок Гниріна М.М.».
Наші досягнення:
Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних предметів: 
Поляков Данило (учень ХЗОШ №115) - ІI місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: 
Кравченко Аліса (ХСШ № 162) - I місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН,  секція «Англійська мова»;
Яременко Марія (ХСШ № 162) - II місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН, секція «Французька мова». 
Всеукраїнські турніри юних дослідників:
команда ХГ №65 «Оніхофори» – III місце у фінальному етапі XV Всеукраїнського турніру юних біологів;
збірна команда району –  III місце в IX міському турнірі юних правознавців;  
збірна команда району – III місце в ХIV міському турнірі юних хіміків;
збірна команда району – III місце в Х міському турнірі юних економістів; 
команда ХСШ №162 – III місце в  ХVІІІ міському турнирі з основ інформатики.
Міський конкурс «Учень року – 2017»:
Булдаков Олексій (ХГ №39) – переможець у номінації «Лідер року»;
Кашаба Олександр (ХСШ №162) – переможець у номінації «Інтелектуал року».
Команда «На абордаж» (ХГ №39) – І місце у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля», що проходив у м. Таллінні (Естонська Республіка).
Команда КВК «Life is Good» ( ХЗОШ №76) – ІІ місце у сезоні 2016/2017 навчального року Шкільної ліги КВК.
Команда «Юне покоління» (ХЗОШ №137) – ІІ місце у міському конкурсі «Юних інспекторів руху».
Команда «Ми – неперевершені» (ХГ №65) – ІІІ місце у міському конкурсі «Дружин юних пожежників».
Спортивні досягнення:
збірна команда району – I місце на міських та III місце на обласних змаганнях турніру «Шкіряний м’яч»;
команда ХГ№ 39 – III місце у змаганнях з регбі-5 м. Харкова на «Кубок федерації регбі Харківської області»; 
команда з черлідингу ХЗОШ №127 – I місце у міському етапі змагань з черлідингу;
команди (юнаки, дівчата) ХЗОШ №130 (8-9 класи) - ІІ, ІІІ місце у міських змаганнях з гандболу;
команда дівчат ХЗОШ №130 – III місце у міських змаганнях з баскетболу «3×3»; 
команда ХГ №65 – II місце у міському футбольному турнірі за програмою «ЮНІСЕФ»; 
команда ХЗОШ №28 – I місце у міських змаганнях «Старти надій».
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark