«Абетка харчування» (ХГ № 65, КЗ «ХЗОШ № 79», ХЗОШ № 81, КЗ «ХЗОШ № 92», КЗ «ХСШ № 93»,  ХЗОШ № 115, ХЗОШ № 127, ХЗОШ № 130, ХЗОШ № 153);

Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» за сприянням Європейського центру ім. Вергеланда (Норвегія) та МОН України та Радою Європи  (ХЗОШ № 59);

впровадження програми «Вчимося жити разом» (ХЗОШ № 54, ХЗОШ № 59, ХЗОШ № 76, ХЗОШ № 127, ХЗОШ № 137, ХЗОШ № 153, КЗ «ДНЗ № 6», КЗ «ДНЗ № 82», КЗ «ДНЗ № 88», КЗ «ДНЗ № 106», КЗ «ДНЗ № 143»);

впровадження  здоров’язберігаючих  інноваційних технологій (КЗ «ДНЗ № 6»);

формування національної самосвідомості дітей засобами ігрової діяльності  (КЗ «ДНЗ № 15», КЗ «ДНЗ № 143»);

розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами музично-театральної  діяльності (КЗ «ДНЗ № 18», КЗ «ДНЗ № 156»);

«Школа молодих батьків» (КЗ «ДНЗ № 32», КЗ «ДНЗ № 106»);

«Створення системи неперервної інформатичної підготовки педагогів у післядипломний період» (КЗ «ДНЗ № 38»);

проектна діяльність «Формування особистості дошкільника засобами музейної педагогіки» (КЗ «ДНЗ № 82», КЗ «ДНЗ № 259», КЗ «ДНЗ № 286»);

розвиток та корекція мови дітей дошкільного віку (КЗ «ДНЗ № 6», КЗ «ДНЗ № 15», КЗ «ДНЗ № 18», КЗ «ДНЗ № 38», КЗ «ДНЗ № 82»,  КЗ «ДНЗ № 143», КЗ «ДНЗ № 156», КЗ «ДНЗ № 163», КЗ «ДНЗ № 286»);

формування у дітей дошкільного віку елементарних уявлень щодо економічної сфери життя та економічної компетенції (КЗ «ДНЗ № 82») ;

формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми (КЗ «ДНЗ № 163»);

проект «Садочок – простір дружній до дитини» (КЗ «ДНЗ № 6», КЗ «ДНЗ № 82», КЗ «ДНЗ № 88», КЗ «ДНЗ № 106», КЗ «ДНЗ № 143»);

впровадження парціальних програм (КЗ «ДНЗ № 15», КЗ «ДНЗ № 18», КЗ «ДНЗ № 88», КЗ «ДНЗ № 143», КЗ «ДНЗ № 231»);

«Школи Миру» (всі ЗЗСО);

участь у русі «Юних миротворців» (всі ЗЗСО);

«Школи сприяння здоров’ю» (всі ЗЗСО, ЗДО та ЗПО);

впровадження в освітній процес інклюзивної освіти (всі ЗЗСО, ЗДО та ЗПО).

Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних предметів:
Поляков Данило, учень ХЗОШ № 115, посів ІI місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:
Кравченко Аліса (ХСШ № 162) посіла I місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН,  секція «Англійська мова»;
Яременко Марія (ХСШ № 162) посіла II місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН, секція «Французька мова».
Всеукраїнські турніри юних дослідників:
команда ХГ № 65 «Оніхофори» – III місце у фінальному етапі XV Всеукраїнського турніру юних біологів;
збірна команда району –  III місце в IX міському турнірі юних правознавців;
збірна команда району – III місце в ХIV міському турнірі юних хіміків;
збірна команда району – III місце в Х міському турнірі юних економістів;
команда ХСШ № 162 – III місце в  ХVІІІ міському турнирі з основ інформатики.
Міський конкурс «Учень року – 2017»:
Булдаков Олексій (ХГ № 39) – переможець у номінації «Лідер року»;
Кашаба Олександр (ХСШ № 162) – переможець у номінації «Інтелектуал року».
Команда «На абордаж» (ХГ № 39) – І місце у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля», що проходив у м. Таллінні (Естонська Республіка).
Команда КВК «Life is Good» ( ХЗОШ № 76) – ІІ місце у сезоні 2016/2017 навчального року Шкільної ліги КВК.
Команда «Юне покоління» (ХЗОШ № 137) – ІІ місце у міському конкурсі «Юних інспекторів руху».
Команда «Ми – неперевершені» (ХГ № 65) – ІІІ місце у міському конкурсі «Дружин юних пожежників».
Спортивні досягнення:
збірна команда району – I місце на міських та III місце на обласних змаганнях турніру «Шкіряний м’яч»;
команда ХГ № 39 – III місце у змаганнях з регбі-5 м. Харкова на «Кубок федерації регбі Харківської області»;
команда з черлідингу ХЗОШ № 127 – I місце у міському етапі змагань з черлідингу;
у міських змаганнях з гандболу  посіли ІІ, ІІІ місця учнівські команди (юнаки, дівчата) ХЗОШ № 130 (8-9 класи);
команда дівчат ХЗОШ № 130 – III місце у міських змаганнях з баскетболу «3×3»;
команда ХГ № 65 – II місце у міському футбольному турнірі за програмою «ЮНІСЕФ»;
команда ХЗОШ № 28 – I місце у міських змаганнях «Старти надій».