Змагання з футболу на Кубок учителя фізичної культури Гниріна М.М.;
День міста;
День захисту дітей.

Наші досягнення:

Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних предметів:
Батозський Владислав, учень ХСШ № 162, посів І місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:
Богнібова Поліна (ХЗОШ № 54) посіла I місце у Всеукраїнськом у етапі конкурсу-захисту МАН,  секція «Селекція та генетика»;
Іванова Олександра (ХСШ № 162) посіла IІ місце у Всеукраїнськом у етапі конкурсу-захисту МАН,  секція «Англійська мова»;
Крохмаль Роман (ХСШ № 162) посів II місце у Всеукраїнськом у етапі конкурсу-захисту МАН, секція «Соціологія».
Всеукраїнські турніри юних дослідників:
Збірна команда Новобаварського району «Scribes» – III місце у фінальному етапі XV Всеукраїнського турніру юних журналістів.
Міський конкурс «Учень року – 2019»:
Коваленко Руслан  (ХГ № 39) – переможець у номінації «Лідер року»;
Крохмаль Роман (ХСШ № 162) – переможець у номінації «Інтелектуал року».
Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2019»:
вчитель французької мови школи № 162 Завсеголова Катерина Володимирівна стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу в номінації «Французька мова».
Команда «На абордаж» (ХГ № 39) – І місце у регіональному етапі Всеукраїнський фестиваль - конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Команда КВК «Life is Good» ( ХЗОШ № 76) – І місце у сезоні 2018/2019 навчального року Шкільної ліги КВК.
Спортивні досягнення:
збірна команда району – IІ місце на міських змаганнях турніру «Шкіряний м’яч»;
у міських змаганнях з гандболу  посіли ІІ місце учнівська команда (юнаки)   ХЗОШ № 130 (8-9 класи);
збірна команда вчителів фізичної культури району посіла ІІ місце в міських змаганнях з волейболу;
збірні команди району посіли ІІ місце в обласних змаганнях «Старти надій» та «Козацький гарт»;
команда ХГ №39 «Fresh team» - ІІI місце у ІV міському науково-практичному конкурсі «Основи безпеки життєдіяльності».