Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Теги: Київський

 

 

Управління освіти адміністрації Київського району 

Харківської міської ради очолює

Вєдяєва Олена Володимирівна

  

 

      Прийом відвідувачів: середа з 14:00-17:00, тел.: (057) 725-24-94

 

   Заступник начальника Управління освітиЛіпейко Володимир Іванович.

   Прийом відвідувачів: середа з 14:00-17:00, тел.: (057) 725-24-84

 

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

 Стратегічна мета освітян Київського району – якісна освіта молоді, а головний принцип її досягнення – ефективне управління, інструментом якого є комплексно-цільова організація діяльності педагогічного колективу району.  

 

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА 

  Сьогодні дошкільна освіта Київського району здійснюється у 30 закладах освіти, 29 із яких – комунальної форми власності, 1 – державний, 5 – приватних закладів призупинили свою діяльність з 24 лютого 2022 року.

  Ясла-садки комунальної форми власності представлені різними типами: заклади освіти загального розвитку – 24, комбінованого типу – 5. 

  Для задоволення потреб населення у 2023/2024 навчальному році функціонують інклюзивні групи у ЗДО № 123, 464.

  З метою гармонійного розвитку дітей упродовж навчального року в онлайн форматі проводяться традиційні районні конкурси «Зимова казка», «Листівка захиснику України» та ін. Вихованці закладів дошкільної освіти залучаються до участі в марафоні «Яким я бачу Київський район після перемоги», районних челенджах та акціях. З метою залучення дітей до пошуково-дослідницької діяльності, формування інтересу до природничих наук в усіх закладах дошкільної освіти проводиться Тиждень науки, під час якого проводяться різноманітні експерименти та вікторини.

 

 

 ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА

    У 2023 році у Київському районі здійснюють освітню діяльність 29 закладів загальної середньої освіти, з них 23 комунальної форми власності, 6 –приватної.

  У школах району навчаються близько 15000 учнів. Створення у районі освітнього розвиваючого простору, в якому максимально реалізовуватиметься потенціал учнів є одним з пріоритетних напрямків роботи Управління освіти та закладів освіти Київського району. Незважаючи на труднощі воєнного часу, у 2023/2024 навчальному році продовжено роботу щодо виявлення та розвитку обдарованих учнів, їх залучення до участі в інтелектуальних, творчих та спортивних змаганнях різних рівнів. 

  У 2023 році учні району брали активну участь у різноманітних конкурсах, демонструючи свою незламність та прагнення до розвитку. Серед досягнень цього навчального року - 5 призових місць у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН, 4 призових місця у фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 2 призових місця  у  фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу імені Т. Шевченка, золота медаль у національній Олімпіаді геніїв GENIUS Olympiad Ukraine, два призових місця у ІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд), 2 других місця у ХІІ Всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» в Національній спілці журналістів України та ін.

  2 команди Київського району стали переможцями ХХІІ міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти (І та ІІІ місця).

  За підсумками 2022/2023 н.р. 114 випускників закладів загальної середньої освіти району нагороджено медалями, з них 88 — золотими, 26 — срібними.  

  

ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА

  У 2023/2024 н.р. 6 закладів позашкільної освіти району працюють у дистанційному режимі, керівники гуртків адаптували свою роботу до сьогоднішніх умов, спілкуючись з вихованцями онлайн засобами Zoom, Skype, Instagram, Viber, тощо. Перебуваючи в умовах війни, керівники гуртків зі своїми вихованцями взяли участь більш ніж у 240 заходах міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів і вибороли 565 призових місць, з них — майже 200 у міжнародних змаганнях.

  21 вихованець спортивних шкіл району отримав звання «Кандидат в майстри спорту», 3 – звання «Майстер спорту», 23 – стали членами збірних команд України з різноманітних видів спорту.

 

   Велика увага в районі приділяється вихованню патріотизму та громадянської позиції. 

  Протягом року було проведено районні виховні заходи: флешмоб «Харків у моєму серці», районні акції «Допомога захисникам», «Янгол-охоронець», «Герої України»; конкурси дитячих робіт «В нас єдина мета - Україна свята нездоланна ніким і ніколи», «Листівка захиснику України», районний челендж до Дня української писемності та мови «Нас об’єднує мова», онлайн-вікторина до Дня Збройних Сил України «На варті Вітчизни» та ін.

  З метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу заклади загальної середньої освіти району долучились до участі в І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». За підсумками конкурсу екскурсоводи музею школи № 166 посіли ІІ місце, екскурсовод музею школи № 52 - ІІІ місце.

   Учні району є активними учасниками міських акцій та челенджів,  ініційованих Департаментом освіти Харківської міської ради.

 

 

    Гармонійному розвитку дітей, починаючи з дошкільного віку, сприяє також їх залучення до участі в районних заходах: акціях «День бабусь і дідусів», конкурсі творчих робіт «Зимовий вернісаж», фестивалі мистецтв «Сучасне українське мистецтво», марафоні дитячих мрій «Яким я бачу Київський район після перемоги», фото-фестивалі «Моє улюблене хобі», майстер-класах з виготовлення веселих іграшок та ін. 

   З  метою виховання в учнів активної життєвої позиції, підготовки їх до дієвої участі в демократичному управлінні суспільством, у районі продовжено  діяльність органів учнівського самоврядування. Районна та шкільні організації учнівського самоврядування, незважаючи на воєнний стан, продовжують  активну роботу, розробляють та реалізують проєкти,

 спрямовані на волонтерську діяльність, співпрацю з благодійними організаціями, емоційну підтримку захисників та учасників освітнього процесу,  тощо.

   За ініціативою районної організації учнівського самоврядування «ШУМ» проведено районну акцію «Допомога захисникам» (зібрано теплі речі, футболки та передано до військового шпиталю); онлайн-флешмоб «Харків у моєму серці»; челендж #Подякуй_ЗСУ_Подякуй_Волонтеру до Міжнародного дня волонтера, 30-тої річниці Дня Збройних сил України та Дню Соборності України «Ми - одна країна», тощо. 

   Упродовж 2022/2023 н.р. з метою  популяризації миротворчого руху  серед дітей та молоді представники учнівського самоврядування району брали активну участь у заходах, які відбувались під патронатом  Міжнародної асоціації миротворців ООН  «Солдати миру» AISP/SPIA при координації ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни». Вісімнадцять закладів освіти нагороджено сертифікатами «Школа миру – 2022». 

  

 

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

   Серед педагогічних працівників району 31 - має науковий ступінь «кандидат наук», 8 - мають державні нагороди, 102 - нагороджені заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України. 9 педагогів захищають Україну у  лавах ЗСУ та ТрО.

   Освітяни району багато уваги приділяють самоосвіті, підвищенню професійної компетентності, досягаючи високих результатів. У 2023 році учитель фізичної культури ХЗОШ № 37 став переможцем міського конкурсу в номінації «Фізична культура» і лауреатом регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023». 4 учителі стали переможцями міського конкурсу на кращий дистанційний курс, посівши ІІ місце у номінації «Алгебра»; І місце у номінації «Німецька мова»; ІІІ місце у номінації «Німецька мова».

   9 педагогів нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів за участь в обласному фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри  педагогічної справи презентують».

 

   

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark