Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 6 гостей.

Карта сайту

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Теги: Слобідський

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради


   В умовах реалізації державної освітньої політики, основним орієнтиром якої є забезпечення стійкого розвитку освіти, доступності, ефективності та підвищення якості освітніх послуг, система освіти Слобідського району відповідає не тільки викликам часу, але й загальнодержавним, регіональним і міськім тенденціям.

 

 

 

 

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради   

kominternovskiy-ruo.edu.kh.ua

  

 

 Начальник Управління освіти - Пилаєва Тетяна Вячеславівна, тел. 725-84-00; години прийому: щовівторка з 14.00 до  17.00; щоп`ятниці з 09.00 до 13.00.

  Заступник начальника Управління освіти - Чернігівська Ніла В’ячеславівна; години прийому: щопонеділка з 14.00 до 17.00; щосереди з 14.00 до 17.00.

  Сьогодні, коли змінюється структура і зміст освіти, введено нові державні стандарти усіх рівнів освіти, формується незалежна система оцінки діяльності освітньої системи, районна система освіти стала тим ресурсом, який забезпечує подальший розвиток району, міста, регіону.

 


 

   Ключовими особами освітньої реформи в районі є 1390 педагогів, які творчо працюють, приймають нестандартні рішення, уникають шаблонів і стереотипів. Для вихованців та школярів вони стають наставниками, фасилітаторами, консультантами та менеджерами.

   Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти району пройшли спеціальну професійну підготовку і успішно реалізовують концептуальні ідеї Нової української школи.

 

   Високий рівень педагогічного загалу району підтверджують результати участі педагогів у професійних конкурсах 2018/2019 навчального року.

   Переможці районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» стали учасниками міського, за результатами якого - 

   переможцем у номінації «Французька мова» стала учитель Харківської гімназії №46 ім М.В.Ломоносова Олена Петрівна Загдай,

   лауреатом у номінації «Основи здоров’я» - учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №102 Людмила Володимирівна Абазіна.

 

   Переможцями міського Конкурсу на кращий дистанційний курс у 2018 році серед учителів закладів загальної середньої освіти м. Харкова стали:

   номінація «Фізика» - Григоренко Ірина Миколаївна, учитель Харківської гімназії № 178 «Освіта», Усович Марина Вітолдівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90, які посіли ІІ місце. Переможцем в номінації «За авторське відео» стала Григоренко Ірина Миколаївна, учитель Харківської гімназії № 178 «Освіта».

   За підсумками міського огляду-конкурсу на кращу організацію спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, кращим вчителем фізичної культури міста в 2018 році визнана Черновол Ганна Миколаївна, вчитель фізичної культури ХЗОШ № 102.


   Розповсюдження досвіду роботи педагогічних працівників району відбувається через видавничу діяльність, розміщення матеріалів в мережі Інтернет, різноманітних веб – ресурсах і порталах, так за останні 3 роки кількість таких видань та публікацій досягла 219 примірників. 

   Аналіз освітніх результатів учнів свідчить про те, що якість результатів безпосередньо залежить від системної роботи учителя по формуванню навичок самостійної діяльності учнів.

   26 учнів закладів освіти району стали переможцями IV етапу Всеукраїнських олімпіад, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів у 2018/2019 навчальному році.

   Одним із пріоритетних напрямків роботи Управління освіти є створення умов для збереження фізичного здоров’я учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

 

   Позашкільна освіта є невід’ємною складовою неперервної освіти, яка спрямована на розвиток творчих, інтелектуальних, духовних і фізичних здібностей та обдарувань дітей, відіграє важливу роль у професійному визначенні учнівської молоді.

 

   Три дитячих колективи Центру дитячої та юнацької творчості № 4 мають звання «Зразковий художній колектив»:

   • ансамбль сучасного танцю «Конфетті», керівник Грібова Г.А;

   • музично – драматичний театр «Колібрі», керівник Нестерцова О.Ю.; 

   • хореографічний колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон», керівник Лебединська Н.В. 

         

Досягнення вихованців ЗПО Слобідського району

за 2018/2019 навчальний рік.   Для реалізації завдань виховної роботи на всіх освітніх ланках закладів освіти району поєднуються зусилля педагогів і батьківської громади.

   В рамках роботи шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій району соціально значимою діяльністю охоплено близько 70% учнів ЗЗСО. 

   Організація учнівського самоврядування району згуртовує в своїх лавах ініціативних, діючих лідерів шкільного самоврядування та досягає значних результатів на конкурсах районного, міського та вищих рівнів.

 

   Силами волонтерських осередків, які є у кожному закладі загальної середньої освіти району, у співпраці з батьківською радою Слобідського району протягом навчального року було проведено 5 волонтерських акції, спрямованих на допомогу воїнам АТО, переселенцям із зони АТО, хворим дітям.

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark