Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Карта сайту

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Теги: Слобідський

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради


   В умовах реалізації державної освітньої політики, основним орієнтиром якої є забезпечення стійкого розвитку освіти, доступності, ефективності та підвищення якості освітніх послуг, система освіти Слобідського району відповідає не тільки викликам часу, а й загальнодержавним, регіональним і міськім тенденціям.

 

 

 

 

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради   

slobidske-ruo.edu.kh.ua

  

 

 

   Начальник Управління освіти - Пилаєва Тетяна Вячеславівна, тел. 725-84-00; години прийому: щовівторка з 13.00 до 16.00; щоп`ятниці з 09.00 до 12.00.

  Заступник начальника Управління освіти - Чернігівська Ніла Вячеславівна; години прийому: щопонеділка з 13.00 до 16.00; щосереди з 13.00 до 16.00.

  Сьогодні, коли змінюється структура і зміст освіти, введено нові державні стандарти всіх рівнів освіти, формується незалежна система оцінки діяльності освітньої системи, районна система освіти стала тим ресурсом, який забезпечує подальший розвиток району, міста, регіону.

  Ключовими особами освітньої реформи в районі є 1434 педагоги, які творчо працюють, приймають нестандартні рішення, уникають шаблонів і стереотипів. Для вихованців і школярів вони стають наставниками, фасилітаторами, консультантами та менеджерами.

   Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти району пройшли спеціальну професійну підготовку й успішно реалізовують концептуальні ідеї Нової української школи.

   За останні шість років Слобідський район є лідером серед інших районів міста за кількістю переможців і лауреатів різних конкурсів.

  Лауреатом міського й обласного турів конкурсу стала учитель Харківської школи №90 Оксана Миколаївна Бут.

  Учитель Харківської гімназії №46 Інна Олександрівна Золотарьова стала переможцем міського й обласного турів конкурсу «Учитель року-2021».

 

 Переможцями міського Конкурсу на кращий дистанційний курс у 2020 році серед учителів закладів загальної середньої освіти м. Харкова стали:

номінація «Хімія»

  Диплом І ступеня – Кічата Олена Євгеніївна, учитель хімії Харківської гімназії № 46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.

  Диплом ІІІ ступеня – Лобанова Ірина Іванівна, учитель хімії Харківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 102 Харківської міської ради Харківської області.

номінація «Англійська мова»

  Диплом ІІІ ступеня – Ізвєкова Наталія Сергіївна, учитель англійської мови Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області.

номінація «Математика»

  Диплом ІІІ ступеня – Селезньова Анастасія Сергіївна, учитель математики Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області.

 Розповсюдження досвіду роботи педагогічних працівників району відбувається через видавничу діяльність, розміщення матеріалів у мережі Інтернет, на різноманітних веб – ресурсах і порталах. За останні 3 роки кількість таких видань і публікацій становить 315 примірників.

 Аналіз освітніх результатів учнів свідчить про те, що якість результатів безпосередньо залежить від системної роботи вчителя щодо формування навичок самостійної діяльності учнів.

 Одним із пріоритетних напрямків роботи Управління освіти є створення умов для збереження фізичного здоров’я учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

 

 

 Позашкільна освіта є невід’ємною складовою неперервної освіти, яка спрямована на розвиток творчих, інтелектуальних, духовних і фізичних здібностей й обдарувань вихованців, відіграє важливу роль у професійному визначенні учнівської молоді.

 

Досягнення вихованців ЗПО Слобідського району за 2020/2021 навчальний рік

   Важливим показником якості й результативності освітнього процесу є участь і перемоги вихованців творчих колективів у змаганнях і конкурсах різних рівнів. Усього на міжнародних змаганнях отримано 50 перемог, на Всеукраїнських –374, на обласних – 329. За навчальний рік у ДЮСШ №6 підготовлено 9 членів збірних команд України з різних видів спорту, 27 кандидатів у майстри спорту України.

 

 

   Три дитячих колективи Центру дитячої та юнацької творчості № 4 мають звання «Зразковий художній колектив»:

Ансамбль сучасного танцю «Конфетті» (керівник Грібова Г.А.)

 

 

Музично – драматичний театр «Колібрі» 

(керівник Нестерцова О.Ю.)

 

Хореографічний колектив «Школа естрадного танцю «Капітан Джексон» (керівник Лебединська Н.В.)

 

   Для реалізації завдань виховної роботи на всіх освітніх ланках закладів освіти району поєднуються зусилля педагогів і батьківської громади.

   У рамках роботи шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій району соціально значимою діяльністю охоплено близько 78% учнів ЗЗСО. 

   Організація учнівського самоврядування району згуртовує у своїх лавах ініціативних, діючих лідерів шкільного самоврядування та досягає значних результатів на конкурсах районного, міського та вищих рівнів.

 

 У кожному закладі загальної середньої освіти створена ефективна система співпраці з активною молоддю.

   Сьогодні істотно зростає роль психологічної служби у системі освіти щодо охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу. Психологічна служба району – це 47 фахівців.

   З метою забезпечення реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту у загальноосвітньому просторі для 18-и учнів організовано 11 класів із інклюзивним навчанням у ЗЗСО №№ 20, 44, 68, 78, 91, 95.
   Дошкілля Слобідського району  сьогодні – це сучасний, позитивний, динамічний простір, що зберігає свої найкращі традиції та постійно розвивається відповідно до освітніх потреб мешканців району.
   Пріоритетом у роботі дошкільної ланки є збереження і розширення мережі, збільшення кількості груп у закладах дошкільної освіти, створення додаткових місць шляхом відновлення функціонування раніше закритих дошкільних закладів та відкриття додаткових груп у функціонуючих закладах освіти.
 Із загальної кількості закладів дошкільної освіти в районі функціонує 6 закладів комбінованого типу. До складу груп закладів дошкільної освіти включено 30 спеціальних і 5 санаторних груп для вихованців із особливими освітніми потребами за різними нозологіями, де одночасно зі здобуттям дошкільної освіти діти проходять комплекс лікувально-реабілітаційних заходів.
  

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark