Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 1 гость.

Карта сайту

Турнiри, конкурси, олiмпiади

Золото на Міжнародному турнірі юних фізиків у школярів Харкова

Теги: Турнір юних фізиків

 Завершився Міжнародний турнір юних фізиків (IYPT). Це змагання – одне з найпрестижніших міжнародних конкурсів із фізики для школярів. Турнір проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах світу.

Правила та завдання ХІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців (2024/2025 навчальний рік)

Теги: Турнір юних правознавців

 Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  пропонуємо до вашої уваги правила та завдання ХІХ Всеукраїнського турніру юних правознавців.

 

Вітаємо переможців Центральноєвропейської олімпіади з інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 Із 23 по 29 червня 2024 року в чеському місті Брно відбулася  Центральноєвропейська олімпіада з інформатики, у якій взяли участь 56 школярів із 13 країн. 

Урочисте нагородження переможців ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Теги: Конкурс знавців української мови

 19 червня 2024 року відбулося урочисте нагородження переможців ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на яке були запрошені юні харків’янки. Древаль Ксенія, учениця Харківського ліцею № 162, та Лисицька Анастасія, учениця Харківського ліцею № 6, нагороджені дипломами ІІ та ІІІ ступенів відповідно. 

Харків’янин отримав срібло у Міжнародних змаганнях INFOMATRIX 2024

Теги: Турнір з основ інформатики

 На початку червня у Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп'ютерних проєктів INFOMATRIX 2024, який відбувся в м. Бухарест (Румунія), юні українські науковці вибороли безпрецедентну кількість призових місць у 23 із 24 номінацій, у яких брали участь: 5 платинових нагород, 7 золотих, 4 срібних та 7 бронзових. 

Завдання ХХІ міського турніру юних хіміків (2024-2025 навчальний рік)

Теги: Турнір юних хіміків

 Відповідно до листа Національного центру «Мала академія України» від 26.04.2024 № 1.2/2.2-371 у жовтні-листопаді 2024 року планується проведення фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків. 

Вітаємо переможців Балтійської олімпіади з інформатики

Теги: Турнір з основ інформатики

 У Вільнюсі з 3 по 7 травня 2024 року проходила Балтійська олімпіада з інформатики, у якій брало участь 76 учасників із 12 країн. 

Завдання XXX Всеукраїнського турніру юних хіміків (2024/2025 навчальний рік)

Теги: Турнір юних хіміків

   Відповідно до листа Національного центру «Мала академія України» від 26.04.2024 № 1.2/2.2-371 у жовтні-листопаді 2024 року планується проведення фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків. У листі надаються завдання ХХХ Всеукраїнського турніру юних хіміків.

 

Вітаємо переможців Всеукраїнської юніорської та Всеукраїнської дівочої олімпіад з інформатики

Теги: Турнір з основ інформатики

 У Кракові (Польща) 18-22 квітня проходили фінальні етапи Всеукраїнської юніорської та Всеукраїнської дівочої олімпіад з інформатики.

   Олімпіади були організовані Федерацією олімпіадного програмування разом з Ягеллонським університетом. У змаганнях брали участь 32 кращих дівчини та 33 кращих юніори з десяти областей України. 

Вітаємо переможців ХХІІІ міського турніру з основ інформатики!

Теги: Турнір з основ інформатики

 20 квітня 2024 року в дистанційному форматі проведено ХХІІІ міський турнір з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти. У турнірі взяли участь 12 команд, які представляли всі райони міста та Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27.

Вітаємо переможницю Європейської математичної олімпіади для дівчат

Теги: Турнір юних математиків

 Із 11 по 17 квітня 2024 року в м. Цхалтубо (Грузія) відбулась XIII Європейська олімпіада для дівчат (EGMO). У олімпіаді взяли участь 212 школярок із 54 країн (зокрема 148 учасниць із 37 країн Європи). Команду України представляли 4 дівчини, які отримали 3 золотих та 1 срібну медаль і здобули перше командне місце серед європейських країн-учасниць та 4 місце в загальному заліку. 

Вітаємо переможців Всеукраїнського учнівського турніру з правознавства

Теги: Турнір юних правознавців

 Із 10 по 14 квітня 2024 року в м. Луцьк на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся фінальний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців. У змаганні взяли участь 18 команд із різних областей України. 

  Наше славетне місто представляли 8 команд. 

Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Теги: Конкурс знавців української мови

 Десять учнів закладів освіти Харкова стали переможцями фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, біології, мови іврит та єврейської літератури!

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 З 31 березня по 5 квітня Львів приймав знавців астрономії. У олімпіаді взяли участь 70 школярів з 22 областей України та м. Києва. До складу команди Харківської області увійшли 3 учні. За результатами змагань дипломом ІІІ ступеня та спеціальною відзнакою «Кмітлива планетологиня» нагороджено Пчолкіну Марію, ученицю Харківського ліцею № 173. Марія також є бронзовою призеркою Міжнародного фестивалю «I-FEST», що проходив у Тунісі в очному форматі, та Всеукраїнського турніру юних фізиків. 

Вітаємо переможців четвертого етапу XХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Теги: Конкурс знавців української мови

 Наказом МОН № 474 від 8 квітня 2024 року визначено переможців ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark