Найбільш читане


Карта сайту

Обдарована молодь

Система роботи з обдарованою молоддю Департаменту освіти Харківської міської ради

Теги: Обдарована молодь

 

Учні та випускники харківських шкіл удостоєні стипендії Президента України

Теги: Обдарована молодь

 38 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова нагороджені стипендією Президента України за перемогу в міжнародних учнівських олімпіадах, ІV етапі Всеукраїнських олімпіад та ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учні та випускники харківських шкіл удостоєні стипендії Президента України

Теги: Обдарована молодь

39 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова нагороджені стипендією Президента України за перемогу в міжнародних учнівських олімпіадах, ІV етапі Всеукраїнських олімпіад та ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Результати участі команд учнів м. Харкова у Всеукраїнських турнірах

Теги: Обдарована молодь

Результати участі команд учнів м. Харкова у Всеукраїнських турнірах (2012-2013 навчальний рік)

Засідання Координаційної ради з питань організації роботи з обдарованою молоддю

Теги: Обдарована молодь

02.02.2011 в Науково-методичному педагогічному центрі  відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань організації роботи з обдарованою молоддю.

Матеріали секційного засідання підсумкової колегії ГУОН ХОДА

Теги: Обдарована молодь

Матеріали секційного засідання підсумкової колегії Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації «Організація системного науково-методичного супроводу діяльності навчальних закладів щодо розвитку та підтримки обдарованої молоді»

Міський науково-практичний семінар для методистів районних методичних кабінетів, які координують роботу з обдарованими учнями

Теги: Обдарована молодь

  30.03.2010 на базі Харківської гімназії № 172 відбувся міський науково-практичний семінар для методистів районних методичних кабінетів, які координують роботу з обдарованими учнями за темою «Впровадження ефективних методів і технологій виявлення, навчання та розвитку обдарованої молоді у системі роботи ІМЦ Київського району». Під час семінару були розглянуті питання:

МІСЬКА ПРОГРАМА «ОБДАРОВАНА МОЛОДЬ» на 2007 – 2010 роки

Теги: Обдарована молодь

Міська програма "Обдарована молодь" на 2007 – 2010 роки 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark