Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Наша бібліотека

«Читання як життєва стратегія»: уряд схвалив план дій на 2023-2032 роки

Теги: Наша бібліотека

 Уряд схвалив Стратегію розвитку читання на 2023-2032 роки «Читання як життєва стратегія» та затвердив операційний план її реалізації на 2023—2025 роки (розпорядження КМУ від 03 березня 2023 р. № 190-р). Реалізація Стратегії має створити умови не тільки для формування звички й потреби у читанні всіх українців, а й є складовою гуманітарної безпеки України.

У МОН затвердили підручники для 7 класу, що можуть видаватися за кошти бюджету

Теги: Наша бібліотека

 Міністерство освіти і науки затвердило перелік підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету (наказ МОН від 19.03.2024 № 356).

Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників для 11 класу

Теги: Наша бібліотека

 З метою організації прозорого вибору закладами освіти підручників для 11 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету Міністерством освіти і науки визначені терміни здійснення вибору  підручників закладами освіти та органами управління освітою (лист МОН від 26.02.2024 р. №1/3279-24 "Про забезпечення виконання наказів МОН від 02 жовтня 2023 року № 1185 (зі змінами) та від 05 лютого 2024 року № 123").

Про надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 11 класу закладів загальної середньої освіти

Теги: Наша бібліотека

 Міністерство освіти і науки надало гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" 65-ти підручникам для 11 класу закладів загальної середньої освіти. Грифи надані за поданням Інституту модернізації змісту освіти

Затверджений перелік підручників та посібників для 2 класу, що можуть видаватися за кошти бюджету

Теги: Наша бібліотека

 Міністерство освіті і науки затвердило перелік підручників та посібників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету (наказ МОН від 23.02.2024 № 223).

МОН надало грифи підручникам НУШ для 2 класу

Теги: Наша бібліотека

 Міністерство освіти і науки України надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 2 класу закладів загальної середньої освіти (наказ МОН від 05.01.2024 № 8). 

Про надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти

Теги: Наша бібліотека

 Міністерство освіти і науки надало гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" наступним модельним навчальним програмам для закладів загальної середньої освіти (

Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання»

Теги: Наша бібліотека

 Державна установа «Український інститут книги» повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», з 4 по 10 грудня 2023 року відбудеться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання», мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

Міністерство освіти оголосило конкурс підручників для 1-х, 2-х, 7-х та 11-х класів

Теги: Наша бібліотека

 Міністерство освіти і науки оголосило конкурс підручників для учнів закладів загальної середньої освіти.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"

Теги: Наша бібліотека

 Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України запрошує бібліотекарів закладів загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!», що проходитиме з 1 по 31 жовтня 2023 року у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Календар знаменних і пам'ятних дат Харківщини на 2023 рік

Теги: Наша бібліотека

 Календар знаменних і пам'ятних дат Харківщини на 2023 рік.

Календар знаменних і пам’ятних дат у галузі освіти і педагогічної науки

Теги: Наша бібліотека

 Календар знаменних і пам’ятних дат у галузі освіти і педагогічної науки.

Універсальна десяткова класифікація

Теги: Наша бібліотека

 Визначення індексів Універсальної десяткової класифікації для документів.

Бібліотеки в реаліях війни

Теги: Наша бібліотека
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark