Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.

Карта сайту

«Читання як життєва стратегія»: уряд схвалив план дій на 2023-2032 роки

Теги: Наша бібліотека

 Уряд схвалив Стратегію розвитку читання на 2023-2032 роки «Читання як життєва стратегія» та затвердив операційний план її реалізації на 2023—2025 роки (розпорядження КМУ від 03 березня 2023 р. № 190-р). Реалізація Стратегії має створити умови не тільки для формування звички й потреби у читанні всіх українців, а й є складовою гуманітарної безпеки України.

   Розроблення Стратегії зумовлене потребою кардинально змінити підходи до промоції читання. Читання має стати усвідомлено обраним дозвіллям, освітньою практикою та способом саморозвитку українців. Все це задля всебічного й гармонійного розвитку особистості, зокрема, критичного мислення.
   Реалізація Стратегії відбуватиметься у три етапи за двома напрямами:
  •  «Підтримка та розвиток книжкової екосистеми», в результаті реалізації якого читачі матимуть доступ до якісної різножанрової книги, насамперед українськомовної, у різних форматах відповідно до потреб;
   •  «Формування звички і потреби в читанні», в результаті реалізації якого люди і спільноти обиратимуть читання як свідому та регулярну практику для дозвілля, навчання та розвитку.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark