Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти юним українцям

Теги: Загальні

 Під час урочистої церемонії в Маріїнському палаці Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти громадянам України, яким виповнилося 14 років.

  Серед учасників урочистої церемонії – діти військовослужбовців, які боронять державу, героїв, котрі віддали свої життя у боях за Україну, та юні громадяни, які були змушені залишити свої домівки через російську агресію.
   Паспорт із рук Глави держави отримав і харківський учень Гармаш Олександр, який цьогоріч закінчив 7 клас Харківського ліцею № 89. Незважаючи на юний вік, Олександр уже є переможцем ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та інформатики, обласного фестивалю комп’ютерної графіки і анімації у номінації «Scratch-проєкти». 
   «Цей паспорт – паспорт громадянина України, який ви сьогодні отримуєте, – символізує силу. Його знають і поважають в усіх країнах світу, і навіть там, де не мають свободи сказати про це відкрито», – наголосив Володимир Зеленський під час вручення документів.
   Президент нагадав, що Україна переживала різні періоди у своїй понад тисячолітній історії – піднесення й спади, перемоги та втрати, героїзм і спокій.
   «Але не було жодного періоду, коли б ми втратили нашу національну силу – нашу українську любов до свободи, наше особливе відчуття незалежності й нашу міцність – усе те, що вповні проявилося саме зараз, коли ми воюємо за майбутнє для України, за майбутнє для всіх вас», – зазначив він.
   Володимир Зеленський переконаний, що юні українці ще не раз зможуть відчути повагу до себе та своїх паспортів, і закликав робити все, щоб шана до них зміцнювалася.

 

    

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark