Карта сайту

Загальні

Електронні версії підручників для 9 класу

Теги: Загальні

 Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.

  Усі нові підручники для дев’ятого класу будуть доступні для скачування на сайті http://osvita.ua/school/textbook/9klas/.
 

 

Міністерство освіти і науки роз'яснило, як викладати предмети в новому навчальному році

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.

Міністерство освіти і науки України надало перелік програм для позашкільних закладів

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України надало для використання перелік навчальних програм із позашкільної освіти.

Новий грант від Благодійного фонду LEGO Foundation для участі у програмах FIRSTLEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017 році

Теги: Загальні

 У рамках Меморандуму про співпрацю Громадська організація «Інноваційні освітні технології»  та Інститут модернізації змісту освіти проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Науково-практичний семінар «Web-STEM-школа–2017»

Теги: Загальні

 22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Університетом менеджменту освіти проводять Всеукраїнський науково-практичний семінар «Web-STEM-школа – 2017». 

2017/2018 навчальний рік оголошено Роком німецької мови в Україні.

Теги: Загальні

 Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури.

Безкоштовне он-лайн вивчення англійської мови

Теги: Загальні

 З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills, яка схвалена Міністерством науки і освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах

Вітаємо з перемогою на 29 міжнародній олімпіаді з інформатики!

Теги: Загальні

 29-та Міжнародна учнівська олімпіада з інформатики (IOI)  проходила у столиці Ірану, Тегерані, з 28 липня по 3 серпня 2017 року. У змаганнях взяло участь 304 учні з 84 країн світу.

Реконструкція найбільшого шкільного стадіону міста

Теги: Загальні
 У Новобаварському районі продовжується реконструкція найбільшого шкільного стадіону міста, що належить загальноосвітній школі №28. Загальна площа його – близько п’яти тисяч квадратних метрів. Планується обладнати волейбольний та баскетбольний майданчики, сучасне футбольне поле, бігові доріжки, встановити тенісний стіл.

Додаткове обговорення проектів і програм інтегрованого шкільного курсу «Природничі науки»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення  проекти і програми інтегрованого шкільного курсу «Природничі науки». Документ оприлюднено на сайті відомства. 

Вітаємо з перемогою на 28-ій Міжнародній біологічній олімпіаді

Теги: Загальні

 28-ма Міжнародна біологічна олімпіада проходила 25-27 липня 2017 року у місті Ковентрі (Великобританія).

Завдання XVI Всеукраїнського турніру юних біологів (2017 рік)

Теги: Загальні

  

 

Стартує 29-а Міжнародна олімпіада з інформатики

Теги: Загальні

 29-а Міжнародна олімпіада з інформатики (IOI 2017) пройде в Тегерані (Іран) з 28 липня по 4 серпня 2017 року. Це – щорічний міжнародний конкурс інформатики для учнів старших класів з різних країн. Учасники змагаються індивідуально. У складі команди від кожної країни може бути не більше чотирьох конкурсантів.

Про затвердження Типового навчального плану для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступеня (початкова школа)

Теги: Загальні

   Наказом МОН № 1081 від 21.07.2017 року, затверджено Типовий навчальний план для дітей з інтелектуальними

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark