Карта сайту

Загальні

Відзначення Дня Соборності України у закладах освіти міста

Теги: Загальні

 22 січня відзначається День Соборності України - свято, яке встановлене 1999 року Указом Президента України. 

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів освіти»

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти».

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з питань розвивального навчання

Теги: Загальні

 Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України  пропонує педагогам долучитися до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Реалізація системи розвивального навчання в гімназії та ліцеї», яка відбудеться 26-27 січня 2021 року. 

VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Теги: Загальні

    До участі у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці, запрошуються учні 1–11-х класів.

МОН запрошує до обговорення електронних версій фрагментів підручників для 4-х та 8-х класів

Теги: Загальні

    З метою створення передумов підвищення якості навчальної літератури Міністерство освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій підручників для 4-х та 8-х класів (лист МОН від 16.01.2021 № 1/9-13).

Про проведення навчальних вебінарів «Роль освітян у системі турботи про психічне здоров'я дітей та молоді»

Теги: Загальні

 Міністерством освіти і науки України спільно з Центром здоров'я і розвитку «Коло сім'ї» організовано проведення серій навчальних вебінарів для педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, практичних психологів, працівників ІРЦ щодо супроводу дітей з особливими освітніми потребами та турботи про психічне здоров'я дітей під час навчання (лист МОН від 13.01.2021 № 6/25-21).

Вітаємо переможців міжнародної олімпіади!

Теги: Загальні

 З 7 по 12 січня 2021 року у Казахстані дистанційно відбулась Міжнародна олімпіада з математики, фізики та інформатики ім. Жаутікова (IZhO). Вперше олімпіада була проведена у 2005 році. Щорічно у змаганнях беруть участь команди учнів 10-11-х класів спеціалізованих фізико-математичних шкіл з різних країн світу. Девіз олімпіади: «Велика дружба завдяки співпраці у фізиці та математиці». У цьому році в олімпіаді взяли участь 1006 учасників з 21 країни. 

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів ЗЗСО

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення проєкт типової освітньої програми для 5-9 класів, які навчатимуться за новим освітнім стандартом.

Затверджений новий Базовий компонент дошкільної освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України затвердило Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні (наказ МОН від 12.01.2021 № 33).

Зимова сесія «STEM-школа – 2021»

Теги: Загальні

 Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що з 2 по 6 лютого 2021 року відбудеться зимова онлайн-сесія «STEM-школа – 2021», упродовж якої будуть представлені матеріали з питань STEM за напрямами

Вітаємо юних фізиків!

Теги: Загальні

 Наприкінці 2020 року на базі Херсонського фізико-технічного ліцею відбувся фінальний етап Всеукраїнської учнівської Інтернет олімпіади з фізики, організований Міністерством освіти і науки України, участь у якому взяли 37 учнів з різних регіонів України.

УЦОЯО пропонує курс онлайн-лекцій з освітніх оцінювань

Теги: Загальні

 Український центр оцінювання якості освіти пропонує педагогам курс із 10-ти онлайн-лекцій з освітніх оцінювань, які розширять коло їхньої обізнаності про систему зовнішніх освітніх оцінювань в умовах реформи загальної середньої освіти, визначеної Концепцією Нової української школи.

Учителям початкових класів пропонують пройти опитування щодо НУШ

Теги: Загальні

 Інститут модернізації змісту освіти пропонує вчителям початкових класів узяти участь в анонімному опитуванні «Успіхи і проблеми інноваційних змін у початковій школі», яке проводиться з метою підвищення якості шкільної освіти, а також оперативного реагування на потреби й запити вчителів Нової української школи.

Концепція профорієнтації в НУШ для громадського обговорення

Теги: Загальні

 Український інститут розвитку освіти пропонує для громадського обговорення проєкт концепції профорієнтації в Новій українській школі.

   У документі описані підходи до профорієнтації у школі на різних рівнях шкільної освіти.

Вітання з новорічними святами від директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Теги: Загальні

 Любі діти, шановні батьки, дорогі педагоги! 

 

   Щиро вітаю вас зі святами, які казковою атмосферою, передчуттям дива, родинним затишком, найкращими сподіваннями на здійснення всіх найзаповітніших бажань зігрівають серця, згуртовують нас, дивовижно поєднують дитинство, сьогодення та мрії про щасливе майбутнє, − з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
   Насичений подіями 2020 рік для освітян став роком викликів та перемог, наполегливої праці та реалізації планів, розвитку та складних випробувань, які ми разом успішно подолали. Він згуртував нас, збагатив професійним досвідом та відкрив нові перспективи.
   Під час новорічних свят прийнято загадувати бажання та вірити, що вони обов’язково здійсняться. Бажаю, щоб 2021 рік став для кожного з вас роком добрих змін, радісних зустрічей, щасливих подій, творчих задумів та професійних досягнень. Хай здійсняться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії! Подаруймо нашим близьким і рідним у ці дні найдорожче та найцінніше – тепло наших сердець, увагу та турботу. Хай світло новорічних вогнів зігріває душі, таїнство Різдва Христового наповнює серця вірою у кращий завтрашній день, а доля наділяє вас і ваші родини міцним здоров’ям, злагодою, добробутом, взаєморозумінням і любов’ю. 


   Із найкращими побажаннями
   директор Департаменту освіти                                         О. І. Деменко
 

 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark