Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Загальні

Як провести літо з користю

Теги: Загальні

 Онлайн-школа «SchoolToGo» пропонує учням 1-10 класів надолужити або згадати за літо ту програму, яку вони проходили у березні-травні. Навчання безкоштовне.

   Учителі школи вже підготували цікаві уроки, аби діти не втрачали знання, і з легкістю переходили у наступні класи.

Всеукраїнський IT-хакатон для дітей та підлітків

Теги: Загальні

 З 1 по 3 липня для всіх дітей від 8 до 16 років пройде ІТ-хакатон! Учасники будуть виконувати інтерактивні завдання у режимі реального часу.

Про програму кризової підтримки сімей, які виховують дітей з інвалідністю чи труднощами розвитку

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Львівський центр реабілітації «Джерело» започаткували проєкт екстреного реагування на потреби дітей із труднощами розвитку або з інвалідністю. Зокрема йдеться про внутрішньо переміщених дітей та дітей, стан яких погіршився внаслідок воєнних дій на території України.

Школярам пропонують долучитися до Міжнародної Школи з культурної дипломатії «Козацьке бароко - візитівка України».

Теги: Загальні

 Лабораторія з розвитку критичного мислення НЦ «Мала академія наук України» запрошує школярів віком 13-17 років до участі в Міжнародній Школі з культурної дипломатії «Козацьке бароко - візитівка України», яка пройде в дистанц

Вітаємо харківських школярок із перемогами у ІІІ Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з хімії!

Теги: Загальні

 Навчальний рік завершився, а харківські учениці продовжують радувати нас новими перемогами, здобутими в  інтелектуальних змаганнях. Талановиті дівчата нашого міста до скарбнички досягнень додали 2 нагороди ІІІ Всеукраїнської дистанційної олімпіади з хімії.

Круглий стіл про шкільний курс української літератури

Теги: Загальні

 Провідні українські філологи й літературознавці ініціювали проведення круглого столу «Шкільний курс української літератури в стратегії усвідомлення національної ідентичності», під час якого учасники обговорюватимуть новий вектор розвитку викладання та розробити стратегію створення нової моделі шкільного курсу української літератури.

Данііл Ваштарев - рекордсмен України з найбільшої кількості набивання футбольного м’яча двома ногами

Теги: Загальні

 Футбол – це гра, яка не знає пауз та не терпить зупинок. Людина, яка одного разу віддала серце футболу, буде вірна цій грі до кінця життя. Свою вірність покликанню доводить учень 5 класу Харківської гімназії № 116 Данііл Ваштарев. Країна дізналася про нашого юного футболіста ще в мирний час, коли Данііл брав участь у шоу-програмі «Круче всех» на телеканалі Інтер, де демонстрував футбольні фінти. 

Відродження Харкова - у наших руках

Теги: Загальні

 Яким буде Харків майбутнього після нашої перемоги, має право вирішувати кожен мешканець нашого рідного міста.

   Міським головою Ігорем Тереховим ініційоване проведення опитування, яке допоможе команді кращих харківських архітекторів та світових фахівців, яких зібрав британський архітектор та дизайнер Норман Фостер, ефективно працювати над Генеральним планом міста, за яким відновлюватимуть і розвиватимуть Харків після перемоги у війні. 
  «Ми завжди були відкриті найкращим пропозиціям та ідеям. Це опитування допоможе кожному з вас приєднатися до масштабної роботи з відновлення та модернізації нашого міста. А ми зможемо проаналізувати потреби містян та ознайомитися з ідеями, які допоможуть зробити Харків кращим», - звернувся до харків'ян міський голова Ігор Терехов.
  Кожен із нас може взяти участь у створенні нового Генерального плану міста Харкова, давши відповіді на низку запитань. Опитування можна пройти за посиланням.
 

 

VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України оголосило VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Роботи на спеціальну тему 2022 року «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду» прийматимуть до 20 листопада 2022 року.

Для майбутніх абітурієнтів!

Теги: Загальні

 Сьогодні, 21 червня,  розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультимедійного тесту, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку. Другий етап триватиме до 7 липня.

   На цьому етапі потенційні учасники, які підтвердили бажання складати НМТ у період з 20 травня до 7 червня, мають остаточно визначитися з населеним пунктом, де їм буде зручно проходити тестування.
   Можливість завантажити запрошення-перепустку з'явиться тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії. 
 

 

Поради від експертів ЮНІСЕФ: як говорити з дітьми про війну

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України повідомляє, що експерти ЮНІСЕФ підготували порадник для батьків про те, як підтримати дітей під час війни, щоби дати їм відчуття безпеки та впевненості.

Разом і творчо – до Перемоги!

Теги: Загальні

 Разом і творчо – до Перемоги! Під таким гаслом тримають культурний фронт ті харківські учні, яким випало на долю нескінченне щастя перебувати в гармонії мелодій і польоту душі.

Перша Міжнародна Літня Школа з Музейної Педагогіки

Теги: Загальні

 Національний центр «Мала академія наук України» пропонують учням 8-11-х класів 20-24 червня долучитися до літньої наукової онлайн школи з музейної педагогіки.

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad - 2022»!

Теги: Загальні

 Приємні новини надійшли саме в день випускного: наші юні науковці стали переможцями фіналу Міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad - 2022». GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (глобальні екологічні проблеми та ми), а девізом конкурсу є заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».

У добру путь, дорогі випускники!

Теги: Загальні

 Шкільні роки пролетіли, немов ключ перелітних птахів. Позаду дитинство, нескінченна кількість уроків і довгий шлях до знань, на якому були злети та падіння, перемоги та розчарування, але попереду - захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій, омріяних спеціальностей та професій.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark