Найбільш читанеКарта сайту

Загальні

Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція»: 100 років надії і боротьби»

Теги: Загальні

    Міністерством освіти і науки затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (Наказ № 450 від 03.05.2018).

3 золота та срібло вибороли юні харків`яни на 59-ій Міжнародній математичній олімпіаді

Теги: Загальні

 59-а Міжнародна математична олімпіада (IMO) проходила в Клуж-Напока (Румунія) з 3 по 14 липня 2018 року. У ній брало участь 594 школяра з 107 країн.

ІГРОВІ НАБОРИ LEGO SIX BRICKS ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Теги: Загальні

    13 липня 2018 року управліннями освіти адміністрацій районів Харківської міської ради отримано ігрові набори Six Bricks для учнів 1-х класів. Найближчим часом вони будуть доставлені до державних і комунальних закладів загальної середньої освіти міста Харкова.

Онлайн курс на EdEra – «Недискримінаційний підхід у навчанні»

Теги: Загальні

 На EdEra відкривається новий безкоштовний онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні». 

   У онлайн-курсі 9 навчальних модулів, у яких експерти розглядають різні типи дискримінації у школі, булінґ та методи боротьби з ним, гендерні аспекти та критичну педагогіку. Вже відкрито перший модуль — «Критичне сприйняття інформації». Кожен наступний модуль виходитиме щосуботи після 15:00.

Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 1 класу

Теги: Загальні

 Наказ МОН від 06.07.2018 №734 «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 1 класу закладів загальної середньої освіти».

Перелік підручників для 1 класу, що друкуватимуться за кошти державного бюджету

Теги: Загальні

 Наказ МОН від 06.07.2018 №733 «Про затвердження переліку підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть друкуватися за кошти державного бюджет».

Замовлення підручників для 1-го класу закладами загальної середньої освіти

Теги: Загальні

 З 9 по 10 липня 2018 року заклади загальної середньої освіти повинні визначитися з потребою у кількості підручників для 1-го класу на 2018/2019 навчальний рік відповідно до прогнозованої кількості учнів та зробити замовлення відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій щодо замовлення підручників для 1-го класу закладами загальної освіти.

Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Теги: Загальні

 Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.

Нові підручники для 5-го класу вирушають до обласних книжкових баз

Теги: Загальні

 4 липня 2018 року стартувала кампанія з розвезення до обласних книжкових баз надрукованих підручників для 5-го класу. Протягом місяця перевізники повинні доставити в регіони перші 3 млн екземплярів шкільних книжок, а місцеві органи управління освітою організують їх доставку до кожної школи.

Завдання для районних етапів Харківського міського турніру юних математиків (2018/2019 навчальний рік)

Теги: Загальні

 

  Пропонуємо завдання для районних етапів міського турніру юних математиків, проведення якого планується у вересні 2018 року.

 

 

У вересні 2018 року стартує Рік французької мови в Україні

Теги: Загальні

 3 липня 2018 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Сторони домовилися, що найближчим часом буде розроблено детальний план заходів для проведення Року французької мови. До його створення та реалізації також можуть бути залучені й інші посольства франкомовних країн.

ХАРКІВ ВІТАЄ ПОДІЮ РОКУ ДЛЯ ВЧИТЕЛЬСТВА УКРАЇНИ!

Теги: Загальні

 Четвертий рік поспіль Харків зустрічає учасників національної конференції для викладачів шкіл – EdCamp Ukraine, щорічно більшою стає кількість її учасників – тих, хто хоче змін та реформ, хто хоче наблизити європейську Україну до дітей. Головна мета заходу – створити нові сучасні підходи до шкільної освіти.

Стартує Міжнародна математична олімпіада – 2018

Теги: Загальні

 З 3 по 14 липня 2018 року в м. Клуж-Напока (Румунія) відбудеться 59 Міжнародна математична олімпіада – International Mathematical Olympiad (ІМО). 

   Місто Харків у складі збірної команди України представляють 4 учні

В Україні створили платформу для вчителів англійської мови

Теги: Загальні

 Для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків з вересня, відкрито спеціальну онлайн-платформу для підвищення кваліфікації.

   Навчання на платформі стане частиною комбінованого стаціонарно-дистанційного курсу, що є обов'язковим для проходження вчителями початкових класів. На платформі розміщено два великих блоки: інформаційний (призначений для ознайомлення з опціями платформи) та навчальний (призначений безпосередньо для проходження онлайн-навчання).

Розпочато прийом громадян спеціалістами Харківського інклюзивно-ресурсного центру

Теги: Загальні

 З 25 червня 2018 року почали прийом громадян спеціалісти комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» за адресою:  вул. Гвардійців Широнінців, 38-г.

  Робота інклюзивно-ресурсного центру буде спрямована на забезпечення якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і забезпечення її системного кваліфікованого супроводу.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark