Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 23 гостя.

Карта сайту

Загальні

Затверджено професійний стандарт директора школи

Теги: Загальні

 Міністерство економіки України затвердило професійний стандарт керівника закладу загальної середньої освіти, який розроблено Міністерством освіти і науки України. Перевірку стандарту здійснили Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України.

Про проведення національного уроку пам’яті, приуроченого до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру

Теги: Загальні

 29 вересня 2021 року відбудеться Національний урок, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Захід проводитиметься спільно Міністерством освіти і науки України та Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр» з метою формування історичної правди про події Голокосту. 

Школярі Харкова відзначають Міжнародний день Миру

Теги: Загальні

 21 вересня 2021 року на базі Музею Миротворчого руху Харківської загальноосвітньої школи № 28 відбулося урочисте засідання міського Клубу юних миротворців, присвячене Міжнародному дню миру. 

Постійно діючий семінар для новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова

Теги: Загальні

 21 вересня 2021 року комунальним закладом «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» проведено чергове заняття постійно діючого семінару для новопризначених керівників шкіл Харкова за темою «Основні аспекти управлінської діяльності з питань охорони праці та пожежної безпеки в закладах загальної середньої освіти». 

Розпочалися традиційні зустрічі представників міської влади з батьківською громадськістю

Теги: Загальні

 Одним із продуктивних векторів комунікативно-партнерської співпраці стали зустрічі виконувача обов’язків Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича з батьками учнів та вихованців закладів освіти.

Харківські школярі стали учасниками VІІ освітнього проєкту «Ніч Науки»

Теги: Загальні

 18 вересня 2021 року  понад 10 тисяч учнів відкривали для себе багатогранний світ науки, відвідуючи заклади вищої освіти нашого міста в межах проєкту «Ніч Науки», що реалізується в Харкові з 2013 року. Популярність «Ночі Науки»  серед молоді щороку зростає. У 2021 році свої двері для майбутніх абітурієнтів та всіх охочих гостинно відкрили 16 закладів вищої освіти та Харківський планетарій імені Ю. Гагаріна. Харківські школярі мали унікальну можливість ознайомитися з роботою та досягненнями закладів вищої освіти Харкова, поспілкуватися з науковцями, взяти особисту участь в експериментах та дискусіях, зазирнути до провідних лабораторій і відчути себе алхіміком, приготувавши власноруч ліки чи мікстуру, відвідати виставки та експозиції в музеях. 

Інструктивна нарада для керівників РМО з української мови та методистів центрів освітніх технологій районів

Теги: Загальні

 20 вересня на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено інструктивну нараду для керівників РМО з української мови та методистів центрів освітніх технологій районів щодо планування й організації освітнього процесу, забезпечення якісного навчання та проведення мовно-літературних конкурсів у 2021/2022 навчальному році. 

Установче засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування

Теги: Загальні

 На базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося перше у цьому навчальному році засідання нового складу Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС).

Запрошуємо вчителів до участі в European Fusion Teacher Day 2021

Теги: Загальні

 Запрошуємо взяти участь у другому Дні вчителя фізики плазми та керованого термоядерного синтезу. 

В Індустріальному районі відкрили нову групу в дитсадку № 333

Теги: Загальні

 15 вересня в дитячому садку № 333 в Індустріальному районі відкрито нову групу, яка розрахована на 25 дошкільнят раннього віку.

Установча нарада методистів із виховної роботи Центрів освітніх технологій

Теги: Загальні

 На базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася нарада методистів із виховної роботи Центрів освітніх технологій Управлінь освіти адміністрацій районів.

Освітній проєкт «Ніч науки в Харкові – 2021»

Теги: Загальні

 18 вересня 2021 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Освітній проєкт реалізується в Харкові з 2013 року. Із року в рік він набуває популярності серед молоді, розширюється його масштаб, долучаються нові заклади вищої освіти, урізноманітнюється програма. Мета проєкту – презентація харків’янам та гостям нашого міста новітніх технологій та досягнень у науці. Завданням проєкту є пропаганда та розвиток закладів вищої освіти як наукових центрів, ознайомлення учнів шкіл міста з їхньою роботою. Цьогоріч організатори підготували цікаву програму, яка дасть можливість відвідувачам ознайомитися з роботою 15 закладів вищої освіти та планетарію, проєктами молодих учених, стати учасниками наукових експериментів, дискусій та насолодитися програмою пізнавальних заходів. 

У Харківській загальноосвітній школі № 94 Слобідського району відкрили після реконструкції сучасний стадіон

Теги: Загальні

 14 вересня в Харківській загальноосвітній школі № 94 після реконструкції відкрито шкільний стадіон, на якому учні зможуть займатися футболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, воркаутом, настільним тенісом тощо. 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Теги: Загальні

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 30.08.2021 № 22.1/10-19559 «Щодо наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931», з 01 по 31 жовтня 2021 року буде проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».

Завдання ХІV міського турніру юних географів

Теги: Загальні

 Пропонуємо завдання ХІV міського турніру юних географів.

 

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark