Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 39 гостей.

Карта сайту

Загальні

Урочиста зустріч Харківського міського голови І.О. Терехова зі стипендіатами Президента України

Теги: Загальні

 26 січня 2022 року відбулася урочиста зустріч Харківського міського голови І.О. Терехова зі стипендіатами Президента України. 

   На свято були запрошені 23 стипендіати Президента України, їхні батьки, керівники шкіл, ректори закладів вищої освіти міста.

Розміщено тестові завдання II Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

Теги: Загальні

 На сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації та бажання вивчати українську мову розміщенні тестові завдання ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови. Вправи розраховані на учнівську (3-11-і класи) та студентську молодь.

Координаційна рада ХМОУС обирає голову організації. Дебати кандидатів…

Теги: Загальні

 21 січня 2022 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею № 27 відбулося розширене засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

Відбулося засідання Міської координаційної ради з питань професійного розвитку педагогічних працівників

Теги: Загальні

 21 січня 2022 року на базі комунального закладу «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося засідання Міської координаційної ради з питань професійного розвитку педагогічних працівників, у якому взяли участь завідувачі Центрів освітніх технологій управлінь освіти адміністрацій районів, заступники керівників закладів загальної середньої освіти міського підпорядкування. 

Відзначення Дня Соборності України у закладах освіти міста

Теги: Загальні

 22 січня відзначається День Соборності України.

   Напередодні знаменної дати в закладах освіти міста проведено тематичні просвітницькі заходи:
   - інформаційно-виховні години («Україна – єдина країна» для учнів 1-4-х класів, «Ми різні – і в цьому наше багатство, ми єдині – і в цьому наша сила» для учнів 5-9-х класів);
  - тематичні уроки для старшокласників («Історія України та державотворення», «Значення Соборності в процесі державотворення України»);
   - уроки державності, лекції, виховні години, бесіди, спрямовані на вивчення історії національно-визвольних змагань в Україні на початку XX століття, боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України;
   - круглі столи, інтелектуально-правові вікторини для старшокласників («Історичне значення Акту Злуки українських земель»,  «Символи держави»);
   - конкурси дитячих творчих робіт та малюнків, літературні флешмоби, онлайн-вікторини, фотоквести («Україна – це я, Україна – це ти», «3 Україною в серці», «Єдина Україна»).

Юним фізикам – для підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад

Теги: Загальні

 Для тих, хто цікавиться змістом завдань Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики,  бажає підвищувати рівень своїх знань, навчатися розв’язувати конкурсні задачі й краще підготуватися до участі в олімпіадах з фізики різних рівнів, силами переможців Міжнародних і Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики минулих років з метою підтримки і розвитку руху змагань з фізики в Україні створено і введено в дію вебсайт.

Оприлюднено типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України»

Теги: Загальні

 На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН №1357 від 13 грудня 2021 року.

Вітаємо переможців фінального етапу ХХІ Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики

Теги: Загальні

 У заочному етапі Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики взяли участь 385 учнів 9-11-х класів майже з усіх регіонів України. Рішенням журі до другого (очного) етапу було запрошено 49 учасників із 12 регіонів України, учасниками змагання стали 37 учнів 9-11-х класів. Фінальний етап Інтернет-олімпіади відбувся в січні в очному режимі. 

«Мій Харків – моя Батьківщина». Шляхами експедиційного пошуку

Теги: Загальні

 У межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування продовжується ІІ етап віртуальної краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Мій Харків – моя Батьківщина». Захід проводиться у співпраці з історичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Центром краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька.

Розроблено онлайн-курс про підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Теги: Загальні

 На сайті «Нова українська школа» розміщено інформацію щодо безплатного онлайн-курсу «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги та можливості». Курс створено за сприяння Міністерства освіти і науки України. Матеріали курсу відповідають Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800, зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1133). Пройшовши його, педагоги отримають краще розуміння, як змінилася система підвищення кваліфікації, як їм знайти дійсно якісне навчання. 

Оголошено Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів

Теги: Загальні

 Академія української преси спільно з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Медійної програми в Україні оголосили Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в освітній процес для учнів 7-8 класів (в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності).

Підвищуємо податкову грамотність старшокласників

Теги: Загальні

 12 січня 2022 року на базі Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено чергове заняття «Школи розвитку старшокласників «Tax_School» за підтримки Головного управління ДПС у Харківській області.

Затверджено концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки разом із Міністерством молоді та спорту затвердили концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти.

   Відповідний наказ МОН від 27.10.2021 № 1141/4088 опубліковано на сайті ІМЗО.

Сертифікація педагогічних працівників ‒ 2022

Теги: Загальні

 У 2022 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2500 учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, Міністерство освіти і науки  Наказом № 3 від 04.01.2022 визначило максимальний обсяг заяв, що можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від кількості вчителів початкової школи).

ІІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

Теги: Загальні

 З нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії буде проведено ІІІ Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі». Мета Фотоконкурсу – сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark