Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

До уваги учасників основної сесії НМТ: як і де дізнатися результати

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки та ДП «Інфоресурс» надають роз’яснення вступникам, які склали НМТ, а також пояснюють, чому у електронних кабінетах учасників не завжди відображаються їхні результати, хоча й результат вони бачили на екрані після складання НМТ. 

  Результати тестування спершу мають бути опрацьовані Українським центром оцінювання якості освіти. Після цього дані з бази УЦОЯО мають бути передані в Єдину державну електронну базу з питань освіти, адже саме інформація з ЄДЕБО відображається в електронних кабінетах. 
   Встановлення результатів і передача між базами потребує часу. Фахівці УЦОЯО та ДП «Інфоресурс» (технічний адміністратор ЄДЕБО) роблять усе можливе, щоб прискорити цей процес. Він може тривати близько тижня (від дня складання конкретним учасником НМТ).
   День подання заяви не впливає на конкурсний бал чи місце в рейтингу. Прийом заяв за результатами НМТ триває до 18:00 23 серпня. 
   МОН та ДП «Інфоресурс» також нагадують що, перед реєстрацією електронного кабінету та поданням заяв для вступників на основі 11-ти класів необхідно ознайомитися з відеоінструкцією.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark