Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 30 гостей.

Карта сайту

Міський конкурс «Учитель року – 2022»

Теги: Загальні

 17 листопада 2021 року стартував міський конкурс «Учитель року – 2022», який проводиться за чотирма номінаціями, визначеними наказом Міністерства освіти і науки України: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» та «Основи правознавства».

   36 конкурсантів, які стали переможцями районного етапу конкурсу, виконали контрольну роботу, що дозволить визначити рівень їх знань з питань навчальної дисципліни, методики викладання предмету, педагогіки та психології. 
   Виконання завдань «Практична робота» визначено журі відповідно до специфіки навчального предмета. Вчителі біології розробляли технологічну картку практичної роботи та виконували практичні завдання, а конкурсанти в номінації «Інформатика» – розв’язували комплексні інтегровані завдання з інформаційних технологій олімпіадного рівня з використанням прикладного програмного забезпечення. Вчителі основ правознавства виконували письмову роботу з розв’язання ситуаційних задач із різних галузей права. У конкурсантів номінації «Мистецтво» практична робота складалася з двох частин «Музична вікторина» та «Творча робота». Під час музичної вікторини учасники впізнавали прослухані фрагменти, записували назву композиції та композитора. У «Творчій роботі» розробляли план-сценарій музично-сценічної постановки з режисерськими коментарями для шкільного театру або позакласного заходу із використанням навчального мистецького матеріалу.  
 

 

  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark