Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Всеукраїнська сесія з підвищення якості освіти у Харкові

Теги: Загальні

 24 червня відбулась Всеукраїнська стратегічна сесія «Освіта України - 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти».

   В обговоренні взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, керівництво Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представники міських і обласних органів влади, сфери освіти з різних регіонів України.
   Учасників сесії привітав секретар Харківської міської ради Ігор Олександрович Терехов. За його словами, це знаково, що представники галузі з усієї України обговорюють довгостроковий розвиток освіти саме у Харкові. Ігор Терехов зазначив, що міська влада пишається талановитими педагогами та учнями міста, приділяє особливу увагу розвитку дошкільної та середньої освіти, розширює мережу навчальних закладів і створює умови для розвитку дітей. Він підкреслив, що Харків завжди вважався студентською столицею, і подякував колективам вишів за виховання майбутніх поколінь і наукову роботу.
   «Я буваю у багатьох закладах освіти і бачу, з якою самовіддачею працюють педагоги. Їм було дуже важко в умовах карантину, але вони впоралися. Важливо створювати довгострокові стратегії, які дивляться на десять років вперед. Ми прийняли Стратегію розвитку міста Харкова, і наша команда розуміє, що кроки повинні бути послідовними і стратегічно вивірені, і тоді вони будуть успішними», - заявив Ігор Терехов. 
   Директор Департаменту освіти Ольга Іванівна Деменко представила прикладні аспекти роботи з обдарованими дітьми як складової частини кластера системи освіти Харкова.
    

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark