Карта сайту

Запрошуємо учителів, які працюють за педагогічною технологією «Росток», приєднатися до конкурсу відеоуроків!

Теги: Загальні

 Для участі в конкурсі шкільних відеоуроків творчим учителям, які застосовують інноваційні освітні практики, створюють інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовують сучасні технології, змінюють систему освіти у своїй школі, потрібно обрати тематику уроку, записати та надіслати фрагмент відеоуроку зі шкільної програми з будь-якого предмета, який вивчається у закладах освіти, що працюють за педагогічною технологією «Росток», заповнити анкету учасника на сайті конкурсу.

   Призовий фонд – 20000 грн. Переможці отримаують грошові подарунки та сертифікати про участь у конкурсі від педагогічної технології «Росток»: І місце – 10000 грн, ІІ місце – 5000 грн, ІІІ місце – 3000 грн, креатив – 2000 грн. Десять кращих уроків – комплект підручників з одного предмета за педагогічною технологією Росток
   Що важливо знати?
  1. Фрагмент відеоуроку має бути інноваційним та креативним та відповідати шкільній програмі. Назва має виглядати так: предмет, назва уроку, клас. Опис фрагменту відеоуроку уроку має містити мету уроку та ПІБ вчителя.
   2. Фрагмент відеоуроку можна використати для кращого доповнення підручників або заміни. Відеурок може містити дослід, експеримент тощо. 
   3. Тривалість фрагменту – не довше, ніж 5-10 хвилин.
   4. Зміст відеоуроку має відображати впровадження освітньої технології Росток та містити друковані матеріали, підручники із зображенням логотипу та/або назви освітньої технології «Росток».
   5. Відеурок може бути в різних формах: лекції, презентації, досліду, експерименту тощо.
   6. Один учасник може подати будь-яку кількість відео на конкурс.
   7. Відеоуроки надсилати у форматі mp3 або як посилання з YouTube-каналу.
   8. Апеляції результатів конкурсу не приймаються.
  Критерії оцінювання:  відповідність темі й опису конкурсу, розкриття теми уроку, хронометраж відео, креативність, оригінальність, унікальність роботи, якість відео, акторська робота, монтажна робота, операторська робота, режисерська робота.
   Термін проведення конкурсу:  з 10 червня по 28 серпня 2020 року. З 29 серпня до 10 вересня визначатимуться переможці. Автори найкращих робіт будуть визначені за кількістю вподобань учасників голосування в мережі Фейсбук на сторінці та за оцінками журі.
   Місце проведення. Конкурс відбуватиметься виключно онлайн. Офіційна сторінка конкурсу
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark