Найбільш читане


Карта сайту

Свято останнього дзвоника в ЗЗСО Харкова

Теги: Загальні

 24 травня для 125 тисяч школярів із 203 закладів загальної середньої освіти Харкова пролунав останній дзвоник. 

 Найбільш хвилюючим це свято стало для випускників: цього року зі шкіл міста випускається 10609 дев'ятикласників і 6234 учні 11-х класів.

 Почесним гостем Харківського ліцею № 89 став Перший заступник Харківського міського голови Терехов Ігор Олександрович. Він особисто привітав учнів, учителів та батьків із закінченням навчального року: «Величезні слова подяки вчителям за знання, які ви даєте нашим дітям. Ми розуміємо, як вам нелегко знайти підхід до кожної дитини. Дякувати батькам! Ви дбаєте про дітей, їх розвиток, відпочинок і здоров'я. Мої найщиріші побажання випускникам. Сьогодні для вас звучить останній дзвінок. Це старт усвідомленого дорослого життя. Упевнений, що кожен з вас зробив вибір, куди вступити. Бажаю, щоб у вас все вийшло, все в житті складалося і ви завжди могли пишатися своїм містом. Адже ми - харків'яни, а це звучить гордо».

  Перший віце-мер передав ліцею сертифікат на встановлення нового дитячого ігрового майданчика від Харківського міського голови Геннадія Кернеса, а народний депутат Валерій Писаренко від себе особисто - сертифікат на придбання кондиціонера в актовий зал.

  Секретар Харківської міської ради Новак Олександр Миколайович привітав зі святом учителів, батьків і учнів школярів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 Звертаючись до випускників, він зазначив: «За підсумками навчального року, що минає, харківські школярі в черговий раз підтвердили високий рівень підготовки і статус Харкова як інтелектуальної столиці. Це велика праця і учнів, і вчителів. Вами пишається місто! А випускникам, для яких це дійсно останній дзвоник, хочу побажати цінувати шкільну дружбу, не забувати вчителів, які вклали в вас знання, щоб ви стали успішними людьми і щоб вами пишалася школа, місто і Україна».

 Урочисті лінійки в школах відвідали народні депутати України, заступники та радники Харківського міського голови, депутати Харківської міської ради.  

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark