Найбільш читане



Карта сайту

Вітаємо переможців XІ міського турніру юних географів!

Теги: Загальні

 13 жовтня 2018 року на базі Харківської гімназії № 116 відбувся XІ міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. У турнірних змаганнях взяли участь 75 школярів, які представили усі райони міста. До складу журі увійшли викладачі та студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти». 

  Переможцями турніру посівши перше місце в командному заліку стали:
  - збірна команда Московського району «Архіпелаг» (ХЗОШ №№ 122, №140, 143, ХСШ № 156), керівник команди Буряк Ю.Л., учитель ХЗОШ № 140.
Друге місце посіли команди: 
  - Харківського технічного ліцею №173 Слобідського району «Сьома паралель», керівник команди Лунячек Н. О.;
  - збірна Київського району «Мегаполіс» (ХЗОШ № 5, ХСШ № 62), керівник команди Довгань Г.Д., учитель ХЗОШ № 5.
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені  команди:  
  - збірна Шевченківського району «MAINSTREAM» (ХГ №№ 47, 116), керівник команди Куришкіна С.М., учитель ХГ №116;
  - збірна Шевченківського району «П’ятдесята паралель» (ХНВК № 45 «Академічна гімназія», ХЛ № 149), керівники команди Обод М.Л., учитель ХНВК № 45 «Академічна гімназія», Челомбітько З.В., учитель ХЛ № 149;
  - збірна Індустріального району «Містраль» (ХЗОШ № 168, ХСШ № 119, ХСШ №15 з поглибленим вивченням окремих предметів), керівник команди Яценко Л.Г., учитель ХСШ № 15;
  - збірна Московського району «Еверест» (ХЗОШ №№ 123, 128, ХЛ № 141), керівник команди Первишева Н.Л., учитель ХЗОШ № 123;
  - збірна Новобаварського району «Географіті» (ХЗОШ №№28, 54, 
ХСШ №№ 93, 162,  ХЗОШ  №127 імені Г.К. Жукова), керівник команди Колеснікова М.В., учитель ХСШ № 93.
  У особистій першості переможцями визнані та нагороджені:
  Дипломом І ступеня:
  - Осіна Дар’я, учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області.
Дипломами ІІ ступеня:
  - Грабець Олег, учень 11 класу Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області;
  - Кряж Богдан, учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 128 Харківської міської ради Харківської області;
  - Рудчик Владислав, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області;
  Дипломами ІІІ ступеня: 
  - Свистун Діана, учениця 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської
міської ради Харківської області;
   - Білецька Маргарита, учениця 10 Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області;
  - Канівець Анна, учениця 11 класу Харківської гімназії № 12 Харківської міської ради Харківської області;
  - Валіков Денис, учень 11 класу Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради Харківської області;
  - Слукін Денис, учень 10 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області;
  - Красноруцький Дмитро, учень 10 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 143 Харківської міської ради Харківської області.
   За результатами участі у ХІ міському турнірі команди-переможці захищатимуть честь Харкова на фінальному етапі ХІV Всеукраїнського турніру юних географів, який відбудеться з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року у Полтаві.
   Бажаємо всім учасникам змагань успіхів, нових творчих злетів і цікавих завдань у наступному турнірі юних географів!
 

 ФОТОЗВІТ.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark