Найбільш читанеКарта сайту

Відкриття закладу дошкільної освіти у Новобаварському районі

Теги: Загальні

 22 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив після реконструкції заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 181 у Новобаварському районі. 

   «Наближаються Новий рік і Різдво. Напередодні цих найулюбленіших свят я хочу побажати вам, діти, щоб збулися всі ваші мрії. Щоб у кожній домівці запалала ялинка, щоб було тепло сім'ї і надія на краще. Здоров'я, благополуччя, миру нашому місту і країні. Хочу щиро подякувати будівельникам за виконану роботу, батькам - за терпіння і допомогу, побажати успіху молодому колективу дитсадка. Головне, щоб батьки відчували, що їхні діти в безпеці, в теплі, в надійних руках. Важливо, щоб тут панувала атмосфера довіри і добра», - сказав Геннадій Кернес на святі на честь відкриття садочка.
   За рахунок коштів міського бюджету в дитячому садочку побудовано новий харчоблок, медпункт, групи та спальні. Навчальні та технічні приміщення обладнані новими меблями, іграшками та інвентарем. Повністю упорядкована територія дитсадка, встановлено ігрові майданчики з павільйонами.
   З 26 грудня почали роботу чотири групи для дошкільнят і ясла. Найближчим часом додадуться ще дві, і садок запрацює на повну потужність.
 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark