Найбільш читане



Карта сайту

Вітаємо переможців X міського турніру юних географів!

Теги: Загальні

 07 жовтня 2017 року на базі Харківської гімназії № 116 відбувся X міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова. У турнірних змаганнях взяли участь 75 школярів, які представили усі райони міста. До складу журі увійшли викладачі та студенти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

   Переможцями турніру посівши перше місце в командному заліку стали:
    збірна команда Шевченківського району «50 паралель» (ХЛ № 149, ХГ № 116), керівник команди Челомбітько З.В.;
    збірна команда Слобідського району «Сьома паралель» (ХТЛ № 173; ХСШ №114, керівник команди Миронова В.Б.
   Друге місце посіли збірні команди: 
   Київського району «Гейзер» (ХСШ № 62,17; №9, 172, 164), керівник команди Меренкова Т.В. та Щелчкова Т.О., 
    Основ’янського - «Меридіан»(ХГ№№ 34, 12, ХЗОШ № 41, ХСШ № 66), керівник команди Супрунов О. В.
   Дипломами ІІІ ступеня нагороджені  команди: 
    Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 5 Київського району «5-й мегаполіс», керівник команди Довгань Г.Д.;
   збірна Московського району «Еверест» (ХЗОШ № 64, ХЗОШ № 123, ХЗОШ № 128, ХСШ №156, ХЛ №141),  керівник команди Первишева Н.Л.;
    Харківського фізико-математичного ліцею № 27, керівник команди Кругла Н.Я.
   У особистій першості переможцями визнані та нагороджені:
   Дипломами І ступеня:
    Павленко Віталіна, учениця 11 класу Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області;
    Мілаш Олексій, учень 10 класу Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області.
   Дипломами ІІ ступеня:
    Комаричев Андрій, учень 11 класу Харківської гімназії №152 Харківської міської ради Харківської області;
   Вовченко Артем, учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.
   Дипломами ІІІ ступеня: 
    Тенякова Аліна, учениця11 класу Харківського ліцею №141 Харківської міської ради Харківської області;
    Бердник Катерина, учениця 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 62 Харківської міської ради Харківської області;
   Свистун Діана, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області.
  За результатами участі у  Х міському турнірі команди-переможці захищатимуть честь Харкова на Всеукраїнському турнірі юних географів.
 

 

Прикріплений файлРозмір
MTUG 2017.pptx10.37 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark