Найбільш читане



Карта сайту

Вітаємо переможців ІХ міського конкурсу знавців української мови «Наша мова калинова»

Теги: Загальні

07 листопада 2015 року відбувся ІХ міський конкурс знавців української мови, присвячений Дню української писемності та мови.

124 учні з усіх районів міста та загальноосвітніх навчальних закладів міського підпорядкування змагалися  за перемогу. Серед них – 30 переможців попередніх років.

Переможцями цього року стали представники всіх районів.

І місце 

Кажевіна Поліна, учениця 11 класу ХГ № 14;

Тягло Євген, учень 10 класу ХГ № 46 імені М.В. Ломоносова;

Бажинова Дарина, учениця 9 класу ХСШ № 17;

Кулик Тетяна, учениця 8 класу ХЗОШ № 8.

ІІ місце

Перетятко Марія, учениця 11 класу ХТЛ № 173;

Лавренова Дар`я, учениця 11 класу ХСШ №  3; 

Саргсян Евеліна, учениця 10 класу ХСШ № 17;

Прилуцька Дар`я, учениця 10 класу ХТЛ № 173;

Кононенко Оксана, учениця 9 класу ХСШ №  99;

Соловйова Анна, учениця 9 класу ХГ № 169;

Лузан Поліна, учениця 8 класу ХЗОШ № 150;

Азаров Ілля, учень 8 класу ХТЛ № 173.

ІІІ місце

Клімов Павло, учень 11 класу ХЗОШ № 5;

Сімавонян Валерія, учениця 11 класу ХЗОШ № 49;

Гаркавий Станіслав, учень 11 класу ХГ № 83;

Андонієва Анастасія, учениця 11 класу ХГ № 82;

Тимохіна Ксенія, учениця 10 класу ХЛ № 107;

Крикун Дар`я, учениця 10 класу ХНВК № 21;

Зізюкіна Валерія, учениця 10 класу ХГ № 34;

Півень Артем, учень 9 класу ХПЛ № 4;

Ільченко Анастасія, учениця 9 класу ХСШ № 11;

Зайцева Марія, учениця 9 класу ХЗОШ № 64;

Морєва Маргарита, учениця 8 класу ХГ № 169;

Кортунова Поліна, учениця 8 класу ХЗОШ № 37;

Яненко Поліна, учениця 8 класу ХСШ № 66.

 

Окрім переможців в особистій першості, визначені  переможці в номінаціях: 

Твердохліб Єгор, учень 8 класу ХФМЛ № 27, відзначений у номінації «Вдалий дебют»;

Серга Владислав, учень 8 класу ХСШ № 181, Борбицька Вікторія, учениця                11 класу ХГ № 47, Чемоданова Ольга, учениця 10 класу ХЗОШ № 153, Дубина Катерина, учениця 9 класу ХЗОШ № 146 визнані кращими лінгвістами; 

переможцями в номінації «За мовну досконалість» стали Зелінська Анна, учениця 9 класу ХГ № 12; Сольська Вікторія, учениця 8 класу ХСШ № 66; Полякова Ксенія, учениця 10 класу ХЗОШ № 131; Нгуєн Фионг Ань, учениця 11 класу ХЗОШ № 8;

дипломами «За лексичну та граматичну вправність» будуть відзначені Левицька Марина, учениця 11 класу ХЛ № 149, Александрова Аліса, учениця 11 класу Харківського ліцею;

«За оригінальність творчої роботи»  будуть нагороджені Чорноморд Євгенія, учениця 9 класу ХГ № 163, Соколова Вікторія, учениця 10 класу ХГ № 152; Гребцов Олексій, учень 8 класу ХЗОШ № 145).

Прикріплений файлРозмір
KZUM.07.2015.ppt12.67 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark