Карта сайту

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій збирає учасників

Теги: Загальні
  На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 650 від 19 червня 2015 року розпочинається реєстрація учасників Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій. 
  До участі в змаганні запрошуються учні 9-11-х класів загальноосвітніх і професійно-технічних закладів України.

  Змагання є наступником Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді, що два роки поспіль об’єднував тисячі учнів з усієї України довкола вирішення завдань підвищеної складності з офісних технологій.
  Реєстрація учасників триватиме до 20 вересня 2015 року. Якщо учень не встигне зареєструватися до 17 серпня, він отримає змогу надіслати свої розв’язки завдань туру одразу після реєстрації на рівних правах з учасниками, що здійснили реєстрацію раніше.
  17 серпня 2015 року на офіційному сайті Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій буде розміщено завдання І туру                    І етапу та буде розпочато прийом учнівських робіт. Розв’язки прийматимуться до 20 вересня 2015 року включно.
  Упродовж туру учасникам буде запропоновано завдання за табличним процесором і системою управління базами даних. Задачі будуть розраховані на їх виконання в середовищі офісних додатків як Microsoft Office (версії 2007 та пізніші), так і LibreOffice (версії 4.4.3 та пізніші).
  27 вересня в онлайн-режимі відбудеться тестова частина туру, що охоплюватиме також знання текстового процесора та редактора презентацій. До ІІ туру І етапу будуть допущені лише ті учасники, які покажуть найкращі результати за завданнями І туру. Переможці фінального етапу відповідно до Положення за погодженням з Міністерством освіти і науки України можуть брати участь у IV етапі V Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій поза квотою регіонів.

 

Прикріплений файлРозмір
internet.pdf1.81 Мб
Перейти вгору Share/Save/Bookmark