Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 54 гостя.

Карта сайту

Харків'янин Денис Вороновський став бронзовим призером міжнародного турніру з тхеквондо ВТФ

Теги: Загальні

На міжнародному турнірі класу G-1 з тхеквондо ВТФ «Turkish Open», який проходив 13-15 лютого в Туреччині, українські спортсмени завоювали одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові медалі. Серед бронзових призерів турніру і вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Харківської міської ради Денис Вороновський.

Денис тренується з 2006 року на відділенні тхеквондо ВТФ у тренера-викладача Ангеліни Глущенко. Він майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон України серед юніорів, чемпіон Європи серед юніорів (Португалія), переможець міжнародних турнірів в Латвії, Чехії, Польщі. У 2014 році зайняв третє місце на чемпіонаті Європи серед молоді (Австрія), друге місце на ліцензійному турнірі з відбору II Юнацьких Олімпійських ігор (Тайвань) та виборов срібну медаль на II Юнацьких Олімпійських іграх (Китай).