Карта сайту

Звання «Молода людина року - 2014» удостоєні учні загальноосвітніх шкіл Харкова

Теги: Загальні

16 вересня в Харківській міській раді пройшла церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Молода людина року - 2014». Конкурс проходив в десяти номінаціях, в ньому взяли участь близько тисячі молодих людей у віці від 18 до 35 років, які представили на розгляд журі свої досягнення та проекти у різних сферах діяльності. За результатами 2 етапів конкурсу було обрано 20 лауреатів і 10 переможців.

У номінації «Учень загальноосвітньої школи» звання  «Молода людина року 2014» удостоєний Олексій Божко, випускник Харківської гімназії № 152. Олексій – стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2013/2014 навчального року, переможець Всеукраїнського турніру юних істориків і міських турнірів юних істориків, економістів, правознавців, винахідників і раціоналізаторів, інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг». 

Лауреатами конкурсу стали випускник Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Біличенко Максим та  випускниця Харківської гімназії № 163 Мануйлова Наталія. Максим - дворазовий стипендіат Президента України, переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади по економіці, Всеукраїнського турніру юних економістів, обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з математики і олімпіад з географії та фізики. Наталія - стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» 2013/2014 навчального року, призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з медицини та олімпіади з інформаційних технологій.

Перейти вгору Share/Save/Bookmark