Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 8 гостей.

Карта сайту

V міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова

Теги: Загальні

На виконання основних заходів міської Програми розвитку і функціонування української мови в м. Харкові на 2008-2012 роки та з метою подальшого підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення української мови 19 листопада на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся V міський конкурс знавців української мови серед учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. 

Участь у зазначеному конкурсі взяли 115 учнів із 67 шкіл м. Харкова. Під час підготовки до цих інтелектуальних змагань діти здобули додаткові знання з різних джерел інформації , що допомогло формуванню у них умінь і навичок вільного володіння, користування засобами рідної мови — її стилями, типами, жанрами в усіх видах мовленнєвої діяльності, сприяло вихованню у школярів свідомого прагнення до вивчення української мови; підвищенню інтересу до культурних надбань українського народу.

Роботи кращих знавців української мови будуть відзначені дипломами Департаменту освіти та призами.Перейти вгору Share/Save/Bookmark