Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 12 гостей.

Карта сайту

Про проведення освітньої акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу»

Теги: Загальні

 Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів до участі в освітній акції «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу».

   З 1 по 5 травня з нагоди Великодня та Всесвітнього дня щедрості триватиме прийом робіт у номінації “Смаколики для наших захисників України”. Просимо надіслати фото-або відеозвіти про те, як учасники освітнього процесу зробили та передали військовим паски, великодні поробки та листівки тощо.
   З 6 по 16 травня з нагоди Дня матері, Дня сім’ї та Дня вишиванки чекаємо на матеріали в номінації «Без сім’ї та свого роду немає нації, народу», де  пропонуємо 
   - виготовити “родинні дерева” та зробити світлину з ними;
   - якщо родина учасника освітнього процесу належить до династії педагогів/медиків/художників/акторів/рятувальників/військових (перелік не обмежуємо), просимо розповісти про це; 
   - презентувати родинне вміння чи традиції, які передаються з покоління в покоління (наприклад, показати предмети художньо-декоративного та ужиткового мистецтва, твори образотворчого мистецтва, виконані членами родини різних поколінь).
   По можливості просимо в цій номінації подавати фото-або відеозвіти учасників у вишиванках.
   З 17 по 20 травня в номінації “Українська культура завойовує світ” просимо учасників, які перебувають за межами України, поділитися історіями з власного досвіду про те, як вдається знайомити іноземців з українською культурою, популяризувати наші традиції, підтримувати Батьківщину, перебуваючи за тисячі кілометрів, та закохувати в те, що має цінність для нас, українців. 
   Для наших воїнів надзвичайно цінно відчувати підтримку з тилу. Кожен із нас прагне підтримати бійців та подякувати їм за щоденні подвиги. З 21 по 30 травня в номінації “Від щирого серця – нашим захисникам” приймаються фото або відео (індивідуальні або колективні), у яких видно, як діти, батьки або педагоги протягом травня виготовили обереги, сітки, корисні дарунки, які передано нашим незламним героям.
   Просимо надсилати не процес виготовлення листівок/оберегів/смаколиків/відео/подарунків, а результат – передання готової роботи зазначеним вище категоріям або координаторам у закладах освіти/волонтерам, які зможуть вручити їх за призначенням. Водночас варто дбати про безпеку захисників: радимо не фотографувати назви/вказівники/ геолокації установ, до яких передається допомога, не знімати відео із українськими військовими, де міститься корисна для ворогів інформація (локації, називаються завдання, які виконують воїни, прізвища, звання, роти, підрозділи тощо).
   Формат звіту (відео або фото) кожен учасник обирає для себе самостійно.  
   Просимо звернути увагу на те, що 
   1) матеріали мають відповідати меті та тематиці акції, бути актуальними, сфотографованими та відзнятими протягом травня 2024 року. Роботи з попередніх акцій, навіть аналогічних за змістом, не публікуватимуться в наших соціальних спільнотах;
   2) тривалість відео – до 2 хвилин; відеофайли з розширенням .mp4, формати фото/колажа – .jpg або .png;
   3) просимо не забувати зазначати інформацію про учасника/ів: прізвище, ім’я, вік, заклад освіти, клас/посаду, район (для індивідуальних робіт), про заклад освіти та район (у разі колективних).
   Запрошуємо долучитися до нашої ініціативи, надсилати матеріали на пошту  kharkiv.challenges@ukr.net з 1 по 30 травня 2024 року відповідно до зазначених вище термінів, розміщувати у своїх спільнотах із позначенням спільноти Департаменту освіти Харківської міської ради та хештегом  #Родина_нація_народ_2024. 
   За традицією, кращі роботи публікуватимуться в Telegram-каналах та сторінці Facebook Департаменту освіти.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark