Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Про проведення міської акції до Дня захисту дітей

Теги: Наш Харків

 Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова міської акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Школярам пропонується намалювати малюнок відповідної тематики.

   Мета акції  соціалізація дітей в умовах війни, мотивація в очікуванні мирного життя, розвиток дитячої творчості, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до Харкова і України, надання можливості дітям висловити думки, власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.
   Запрошуємо школярів приєднатися до участі в міській акції та намалювати малюнок, який асоціюється у дітей із цим святом, відображає дитячі думки про мир, дружбу, любов до рідного міста та країни тощо. Найкращі роботи будуть представлені на виставці малюнків, яка буде відкрита для широкого загалу, розміщені в Telegram-каналі «Харків надихає». Роботи приймаються до 29 травня 2024 року.
   Хай кожен малюнок стане витвором мистецтва, що принесе радість та надихне інших.
   Приєднуйтесь до акції, адже разом ми можемо створити краще майбутнє для нас, нашого міста, нашої країни та всього світу!
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark