Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.

Карта сайту

Про проведення освітньої акції «Від серця до серця»

Теги: Наш Харків

 Слів подяки ніколи не буває багато. Ми знову й знову дякуємо всім учасникам освітнього процесу, які долучаються до наших акцій, дарують свій час, надсилають цікаві роботи, підтримують одне одного в соціальних спільнотах та примножують добрі справи у світі. Водночас навіть мільйонів «дякую» буде замало для наших захисників, медиків, рятувальників, комунальників, енергетиків, волонтерів – для всіх тих, хто задає кожному з нас таку високу планку – бути сильними, безстрашними та дає надію вірити в краще.

   У квітні 2024 року Департамент освіти традиційно ініціює проведення освітньої акції “Від серця до серця” – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу. 
   Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів у фото- та відеозвітах поділитись історіями про те, як протягом квітня передавали захисникам, рятувальникам, медикам, енергетикам, комунальникам та волонтерам слова підтримки та вдячності, побажання миру та скорішого повернення до мирного життя й рідних домівок; як члени родин та колективів допомагали захисникам (і тим, які несуть службу, і тим, які перебувають у шпиталях та проходять реабілітацію).
   Просимо надсилати не процес виготовлення листівок/оберегів/смаколиків/відео/подарунків, а результат – передання готової роботи зазначеним вище категоріям або координаторам у закладах освіти/волонтерам, які зможуть  вручити її за призначенням.
   Формат звіту (відео або фото) кожен учасник обирає для себе самостійно.  
   Просимо звернути увагу на те, що 
   1) матеріали мають відповідати меті та тематиці акції, бути актуальними, сфотографованими та відзнятими протягом квітня 2024 року. Роботи з попередніх акцій, навіть аналогічних за змістом, не публікуватимуться в наших соціальних спільнотах;
   2) тривалість відео – до 2 хвилин; відеофайли з розширенням .mp4, формати фото/колажа – .jpg або .png;
   3) просимо не забувати зазначати інформацію про учасника/ів: прізвище, ім’я, вік, заклад освіти, клас/посаду, район (для індивідуальних робіт), про заклад освіти та район (у разі колективних).
   Запрошуємо долучитися до нашої ініціативи, надсилати матеріали на пошту  kharkiv.challenges@ukr.net з 1 по 29 квітня 2024 року, розміщувати у своїх спільнотах із позначенням спільноти Департаменту освіти Харківської міської ради та хештегом  #Від_серця_до_серця_марафон_2024
   За традицією, кращі роботи публікуватимуться в Telegram-каналах та сторінці Facebook Департаменту освіти.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark