Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 11 гостей.

Карта сайту

Акція «Героям сучасності»

Теги: Наш Харків

 Раніше ми читали про них у книгах та чули на уроках історії, а в наш час вони серед нас. Сотні тисяч мужніх і відважних українських чоловіків і жінок стали щитом і міццю нашої країни та всієї Європи й щодня, ризикуючи власним здоров’ям та життям, боронять рідну землю від ворогів. У кожному з наших неймовірних героїв кричить історія, варта тисячі книг. 

У 2022 році Департамент освіти ініціював проведення міської акції “Героям сучасності”, до котрої долучились 9178 дітей, батьків та педагогів нашого міста, які у своїх роботах передали нашим захисникам та захисницям частинку своєї енергії, віри в ЗСУ та впевненості в нашій перемозі. Щиро вдячні всім, хто підтримав нашу ініціативу.
У вересні Департамент освіти запрошує охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів стати учасниками цьогорічної акції “Героям сучасності” – марафону віри в наших захисників та захисниць, марафону вдячності нашим героям сучасності, марафону найщиріших побажань борцям за нашу свободу, наші цінності та наше щасливе майбутнє.
Ключовим символом цьогорічної акції стане жовто-блакитне (жовто-синє) серце. 
Чекаємо на роботи учасників у зазначений термін на електронну адресу kharkiv.challenges@ukr.net за 3 номінаціями.

1️⃣  З 1.09 по 10.09.2023 – “Хоробрим серцям від щирих маленьких сердець” – номінація для дошкільнят та учнів 1-2-х класів.  
Учасники  малюють жовто-блакитне серце/роблять поробку відповідної тематики. На малюнку (або поробці) просимо додати слова вдячності або побажання захисникам та захисницям України. Враховуючи вік учасників, роботи можуть бути як індивідуальними, так і колективними (діти малюють + батьки пишуть побажання/ слова вдячності). У цій номінації просимо надсилати 2 фото: на одному – учасник із роботою, на другому – тільки малюнок/поробка. При надсиланні роботи на адресу організаторів у тексті листа просимо зазначити прізвище, ім’я, вік учасника, заклад освіти, район.

2️⃣  З 11.09 по 20.09.2023 – номінація “Від щирих дитячих сердець із найкращими побажаннями”. Учні 3-6-х класів власноруч виготовляють жовто-блакитні обереги (браслети, символічні іграшки в національних кольорах) + листівки, у яких учасники пишуть слова подяки та побажання для героїв. 
Просимо враховувати 2 моменти: 
✅обереги мають містити символ акції (жовто-блакитне серце), 
✅сувенір бажано робити невеликим за розміром, щоб наші захисники могли брати із собою як оберіг. 
Маємо надію, що обереги, зроблені дитячими рученятами, наділять наших воїнів надприродною силою, зроблять їх непереможними та невразливими, стануть своєрідним щитом-оберегом від ворожих атак під час війни. Для участі в акції необхідно надіслати фото учасника з виготовленим оберегом та листівкою. Приймаються індивідуальні роботи та колективні (діти виготовляють роботи разом із педагогами або батьками). При надсиланні роботи на адресу організаторів у тексті листа просимо зазначити прізвище, ім’я, вік учасника, заклад освіти, клас навчання, район.

3️⃣   З 21.09.2023 до 30.09.2023 – “Крокуємо до перемоги разом”  – номінація для учнів 7-11-х класів, педагогів та позашкілля. Чекаємо на відеозвернення (вірші, пісні, проза) зі словами вдячності до наших найгероїчніших у світі воїнів + короткі розповіді про те, як самі учасники, члени їхніх родин та учнівських колективів допомагають захисникам та захисницям України, нашим героям сучасності, наближати мир та таку бажану перемогу. Приймаємо відео українською мовою (горизонтальні, відеофайли з розширенням mp 4). У роботі просимо не забути використати символ акції (жовто-блакитне серце) та надати інформацію про автора (прізвище, ім’я, заклад освіти, клас, район).
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark