Карта сайту

Загальні

Стартувала реєстрація учасників конкурсу «Учитель року – 2021»

Теги: Загальні

 14 вересня 2020 року, згідно Умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», розпочалась реєстрація учасників конкурсу, що триватиме до  4 жовтня. Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» та «Керівник закладу освіти».

ЗНО-2021: Оновлені сертифікаційні роботи з української мови та української мови і літератури

Теги: Загальні

 У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють:

   1) українську мову та 2) українську мову і літературу.

Розпочалися традиційні зустрічі з батьківською громадськістю

Теги: Загальні

 16 вересня на базі Харківської спеціалізованої школи № 132 відбулася зустріч директора Департаменту освіти Деменко О.І. та голови адміністрації Шевченківського району Котковського Р.В.  із представниками батьківської громадськості закладів освіти Шевченківського району. Батьки активно цікавилися проблемами закладів освіти, зокрема проведенням ремонтних робіт, поповненням матеріально-технічної бази шкіл, дитячих садків та закладів позашкільної освіти. Учасники зустрічі обговорили питання створення в закладах освіти безпечного освітнього середовища, зміцнення й збереження здоров’я дітей та організації їх дозвілля.

Запрошуємо вчителів до участі у Європейському дні вчителя

Теги: Загальні

 Європейська освітня мережа з термоядерного синтезу FuseNet організовує перший Європейський день учителя − спеціальний дистанційний захід, присвячений термоядерному синтезу, для вчителів фізики та природничих наук з усієї Європи. 

Дезінфекція закладів освіти міста

Теги: Загальні

 За дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса в усіх школах міста протягом вересня-жовтня проводитиметься обов’язкова дезінфекція приміщень. 

Відкриття реконструйованого стадіону в гімназії № 144

Теги: Загальні

 11 вересня в Харківській гімназії № 144 після масштабної реконструкції відкрито шкільний стадіон, на якому учні зможуть займатися футболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, воркаутом, настільним тенісом тощо. 

МОН та МОЗ розробили збірник НПА для роботи закладів освіти під час карантину

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

 

 

Задачі XXIХ Харківського міського турніру юних фізиків (2020/2021 навчальний рік)

Теги: Загальні

 Задачі XXIХ Харківського міського турніру юних фізиків (2020/2021 навчальний рік)

Харківські школярі завоювали срібні медалі на Міжнародному турнірі юних фізиків

Теги: Загальні

 Збірна команда м. Харкова «Момент імпульсу» третій рік поспіль виборола срібні медалі на Міжнародному турнірі юних фізиків.  

   Цього року змагання проходило з 4 по 8 вересня в онлайн-форматі. У турнірі взяли участь 12 команд з різних країн світу (Україна, Канада, Казахстан, Китай, Іран, Росія, Грузія, Румунія, Угорщина, Словаччина, Китайський Тайбей, Бангладеш.

Внесено зміни до методичних рекомендації щодо заповнення класних журналів у початковій школі

Теги: Загальні

 Міністерством освіти і науки України внесено зміни до методичних рекомендацій щодо заповнення класного журналу учнів початкових класів Нової української школи (наказ МОН №1096 від 02.09.2020).

 

 

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт типової освітньої програми закладу позашкільної освіти

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт типової освітньої програми закладу позашкільної освіти.

 

 

Задачі ХІV міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

Теги: Загальні

 Задачі ХІV міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.

Завдання ХІІІ міського турніру юних географів

Теги: Загальні

 Пропонуємо завдання ХІІІ міського турніру юних географів.

 

Інклюзивне навчання під час карантину. Методичні рекомендації МОН.

Теги: Загальні

 Міністерство освіти і науки розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у школах на 2020/2021 навчальний рік (лист МОН  №1/9-495 від 31.08.2020).

 

 

У школах Харкова відсвяткували День знань

Теги: Загальні

 У День знань у харківських школах пройшли урочистості з нагоди початку нового навчального року. Шкільні родини виважено та креативно підійшли до вибору формату проведення заходів, відмовившись від традиційних лінійок та відсвяткували початок навчального року не порушуючи соцдистанцію.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark