Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 5 гостей.

Карта сайту

Інклюзивне навчання

Нормативно-правова база з питань інклюзивного навчання

Теги: Інклюзивне навчання

 

Нормативно-правова база з питань інклюзивної освіти

1. П. 1 ст. 23. Конвенції ООН про права дитини, 20 листопада 1989 р. «дитина має вести повноцінне і достойне життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю

впевненості в собі і полегшують її активну участь у житті суспільства».

 

Перелік закладів загальної середньої освіти з інклюзивними класами по м. Харкову

Теги: Інклюзивне навчання

Перелік закладів загальної середньої освіти з інклюзивними класами по м. Харкову у 2023/2024 н.р. (станом на 30.05.2024)

Інклюзивне навчання у школі: посібник для директорів закладів освіти

Теги: Інклюзивне навчання

 Державною службою якості освіти у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) підготовлено посібник «Впроваджуємо інклюзію у закладі освіти».

Методичні рекомендації

Теги: Інклюзивне навчання

 2022 рік

   • Лист директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН № 4/2373-22 від 09.09.2022 "Про методичні рекомендації "Використання методів альтернативної та додаткової комунікації у закладах освіти".

Безбар’єрний простір в Україні

Теги: Інклюзивне навчання

 На виконання Указу Президента України від 03 грудня 2020 року «Про  забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні» була створена Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р. 

Організація інклюзивного навчання у період воєнного стану

Теги: Інклюзивне навчання

Ресурси для організації якісного інклюзивного навчання

Теги: Інклюзивне навчання

 Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи, визначених у рекомендаціях «Абетка для директора». Державна служба якості освіти пропонує керівникам закладів освіти поради, які ресурси задіяти для організації якісного інклюзивного навчання.

Положення про інклюзивно-ресурсний центр

Теги: Інклюзивне навчання

 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545.

Розпочато прийом громадян спеціалістами Харківського інклюзивно-ресурсного центру

Теги: Інклюзивне навчання

 З 25 червня 2018 року почали прийом громадян спеціалісти комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» за адресою:  вул. Гвардійців Широнінців, 38-г.

  Робота інклюзивно-ресурсного центру буде спрямована на забезпечення якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і забезпечення її системного кваліфікованого супроводу.

Ресурсні кімнати

Теги: Інклюзивне навчання

 16.11.2017 відкрито першу ресурсну кімнату в ХЗОШ № 105 за адресою: вулиця Данилевського, 36. На відкритті була присутня Марина Порошенко. У 2017/2018 н.р. заклад почав працювати в інклюзивному режимі. Крім учителів з дітьми працюють: асистент-учителя, учитель-логопед, учитель-дефектолог.

Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark