Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 2 гостя.

Карта сайту

Фотозвіти

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова випускникам 2022 року

Теги: Фотозвіти

 

 

Дорогі випускники!

   Коли ви допитливими першокласниками входили в шкільне життя, наше рідне місто готувалося зустрічати грандіозне спортивне свято – Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012. Ви стали свідками того, як Харків гідно його провів. І далі неодноразово «Металіст» ставав місцем яскравих футбольних баталій. 

   Ви дорослішали, а разом із вами змінювалися сквери та парки в рідному місті. У бризках харківських фонтанів відбивалися ваші усмішки. Двори зустрічали вас новими спортивними майданчиками, а на початок навчального року школи готували для вас сучасні стадіони.

   Поки ви переходили з класу в клас, у вас з'явилися улюблені місця відпочинку: Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, Сад імені Тараса Шевченка, зоопарк, що дивує своїм розмахом і доступністю спілкування з тваринами.

   Цього року рідний Харків дивиться на вас пораненими фасадами будівель, але він такий же чистий і доглянутий. У ньому, як і раніше, щиро цінують освіту та інтелект, так само вірять у те, що ви – майбуття України! І  це майбутнє обов`язково буде мирним!

   Ви – унікальний випуск, бо ви – перший випуск міста-героя Харкова.

   Поділяю ваш смуток від того, що під час випускного ви знаходитеся далеко один від одного, але жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста. Упевнений, що трохи пізніше ви побачитеся з однокласниками. Зустрінетеся під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій у Європі площі. Миру – бути! Усе буде Україна!

 

 

День захисту дітей у дитячому будинку «Родина». Фотозвіт

Теги: Фотозвіти

Випускний вечір. Фотозвіт

Теги: Фотозвіти

Свято «Останнього дзвоника» Фотозвіт

Теги: Фотозвіти

Нагородження переможців конкурсу на кращий дистанційний курс (Фотозвіт)

Теги: Фотозвіти

Міський огляд роботи загонів юних інспекторів руху (фотозвіт)

Теги: Фотозвіти

Фестивальна весна Харківської міської організації учнівського самоврядування

Теги: Фотозвіти

Міський семінар для методистів позашкільних навчальних закладів

Теги: Фотозвіти
Перейти вгору RSS-материалShare/Save/Bookmark