Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.

Карта сайту

Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 56 комбінованого типу «Родина» Харківської міської ради»

Теги: Міська мережа

61100

м. Харків, бульвар Жасминовий, буд 11/2

   тел. +38 (057) 725-57-14, +38 (057) 725-51-09, +38 (057) 725-51-10
   E-mail: zdo_rodyna56@ukr.net 

Офіційний сайт  http://sites.google.com/view/zdo56rodyna


   Комунальний  заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 56 комбінованого типу "Родина" Харківської міської ради»  заснований у серпні 2022 року. Це сучасний заклад дошкільної освіти, в якому функціонують 4 групи  для дітей з особливими освітніми потребами:  група для дітей із затримкою психічного розвитку,   групи для дітей з порушенням мовлення,   інклюзивна група, в якій виховуються 2 дитини з інвалідністю та діти, що опинились у складних життєвих обставинах.
   Організація освітнього процесу у закладі спрямована на забезпечення фізичного, психічного і соціального розвитку дітей, їх безболісної адаптації до змінних умов життя та успішного входження у соціальне середовище. Пріоритетним є корекційно-розвитковий напрям діяльності.
   В закладі створені належні умови для цілодобового комфортного перебування вихованців: функціонують 2 спортивні зали з сучасним обладнанням, 12-метровий басейн, медичний, психологічний, логопедичний блоки. 
   Освітній процес з дітьми, що мають особливі освітні потреби здійснює команда психолого-педагогічного супроводу – група фахівців, що складається з вихователів, асистента вихователя, вчителів-логопедів, практичного психолога, керівника музичного, лікаря-педіатра,  які виконують різноманітні функції з організації освітнього процесу, психолого-педагогічного супроводу, надання допоміжних послуг. Для організації та проведення психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових занять з дітьми з ООП створена ресурсна кімната, яка облаштована навчально-методичними, навчально-наочними посібниками, навчально-дидактичним та ігровим обладнанням.
 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark