Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2022»

Теги: Педагогічні

 22 лютого 2022 року в концертному залі «Україна» відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року ‒ 2022».

   На святі були присутні Харківський міський голова Ігор Олександрович Терехов, директор Департаменту освіти Ольга Іванівна Деменко, керівники провідних закладів вищої освіти Харкова, голови районних адміністрацій, члени журі, голова батьківської міської ради, керівники та педагоги закладів загальної середньої освіти міста.
   Випробування «Учитель року» – це конкурс професійної майстерності, який визначає кращих педагогів сучасності та підвищує статус професії. Міський конкурс проводився в два тури (районний та міський). У районному етапі взяли участь 169 педагогів, у міському турі змагань ‒ 36 вчителів. Професіоналізм педагогів на всіх етапах оцінювали 32 члени журі, серед яких - доктори та кандидати наук, професори, доценти, старші викладачі провідних університетів Харкова, найкращі педагоги міста.
   За результатами конкурсних випробувань в номінації «Біологія» кращим став учитель біології гімназії №47 Андрій Самойлов. У номінації «Основи правознавства» перемогу здобула вчитель історії та правознавства гімназії №178 «Освіта» Євгенія Євтушенко. Переможцем у номінації «Інформатика» стала вчитель інформатики технічного ліцею №173 Олена Шконда. Вчитель музичного мистецтва школи №42 Світлана Фартушна стала найкращою в номінації «Мистецтво». Дев'ять педагогів, які посіли другі та треті місця, удостоєні звання лауреатів конкурсу.
   Ігор Терехов вручив кращим вчителям Подяки міського голови та сертифікати на отримання річної щомісячної премії. Переможцям ‒ у розмірі 10 тис. грн, лауреатам ‒ 3 тис. грн.
  Міський голова подякував учителям за знання та турботу, які вони дарують дітям, зазначив, що вчителі відіграють важливу роль у розвитку кожного міста та країни. Ігор Олександрович наголосив на тому, що силу чи, навпаки, слабкість держави оцінюють за тим, як у ній ставляться до вчителів, підкреслив, що в Харкові до педагогів ставляться з повагою та вдячністю.
  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark