Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 6 гостей.

Карта сайту

Конкурсне випробування «Урок» міського конкурсу «Учитель року-2022» у номінації «Біологія»

Теги: Педагогічні

   14 грудня 2021 року на базі Харківської гімназії № 116 відбувся ІІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія».

   Учасниками за підсумками попередніх змагань стали: учитель Харківської загальноосвітньої школи № 143 Московського району Євсеєв Роман Сергійович, учитель Харківської загальноосвітньої школи № 120 Основ’янського району Майченко Ольга Юріївна, учитель Харківської гімназії № 47 Шевченківського району Самойлов Андрій Михайлович, учитель Харківської спеціалізованої школи № 80 Кохан Лілія Габдулхаківна та учитель Харківської загальноосвітньої школи № 49 Панкратьєва Вікторія Вікторівна.
   Під час відкритих уроків конкурсанти  з учнями 8-х класів дізнавались про захворювання дихальної системи, обговорювали фактори, що їх спричиняють та засоби профілактики відомих захворювань. Учні 9 класу  опановували тему «Гени та геноми», а десятикласники - з’ясовували особливості фотосинтезу у прокаріотів та його планетарне значення, а також досліджували транспорт речовин у кишковопорожнинних, губок, плоских і круглих червів. 
   Усі конкурсанти оригінальними прийомами створювали позитивний настрій на уроках, використовували різноманітні методи та форми роботи. За допомогою гаджетів учні виконували різноманітні вправи на платформах WordWall, Menti.com та у чат-ботах, занурювалися у глибини океану з «Відео 360», а також доводили свої думки, працюючи на інтерактивній дошці, створюючи інфографіку, виконуючи практичні роботи. Конкурсанти продемонстрували власну індивідуальність, професійну майстерність та педагогічну творчість. 
  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark