Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

ІІ етап міського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія»

Теги: Педагогічні

 30 листопада на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено конкурсне випробування «Майстер-клас», у якому взяли участь 7 учителів біології.

   За умовами конкурсного змагання педагоги продемонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів. Конкурсанти поділились досвідом щодо розвитку критичного мислення, використання основ педагогічного дизайну, застосування інтерактивних технологій, формування навичок безпечного та ефективного користування комп’ютерними технологіями в умовах змішаного навчання, використання чат-ботів та онлайн-сервісів на уроках біології.
    До складу журі увійшли викладачі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.  Науковці відмітили, що всі майстер-класи були різні, у кожному з них учителі продемонстрували свої педагогічні знахідки та цікаві прийоми.  
    Другим випробуванням цього етапу у номінації «Біологія» став «Дистанційний урок». Конкурсанти надіслали до оргкомітету технологічну карту та запис проведення 30-хвилинного уроку в дистанційному форматі. Оцінювання уроків відбувається дистанційно.
  
  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark