Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Відзначення Дня української писемності та мови в закладах освіти Харкова

Теги: Заходи

 9 листопада, у День української писемності та мови, у закладах освіти Харкова проведено заходи, спрямовані на вшанування сили та краси українського слова, його незламності, милозвучності та сучасності.

   Департаментом освіти Харківської міської ради проведено міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» для учнів 4-7-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. Змагання об’єднало рекордну кількість учасників: 17132 учні 4-7-х класів зі 159 закладів освіти міста. 9 листопада на сайті Департаменту освіти були розміщені завдання конкурсу, які координатори в закладах освіти передали учасникам. Отриманий учнями комплект містив 8 завдань універсального характеру, що охоплювали всі розділи мовознавства та були складені таким чином, щоб забезпечити рівні можливості виконання їх усіма учасниками. Юні філологи продемонстрували вміння розв’язувати лінгвістичні задачі, конструювати мовні одиниці,  редагувати тексти та виконувати творчі роботи. За результатами конкурсних випробування в закладах освіти визначено переможців.
   Освітяни та старшокласники взяли участь у XXІ Всеукраїнському диктанті національної єдності, щоб відчути причетність до спільноти однодумців, зробити внесок у популяризацію рідної мови та перевірити власну грамотність. 
   Окрім цього, у закладах загальної середньої освіти для школярів проведені квести, акції, виставки, години спілкування тощо.
   Для дошкільнят у цей день влаштували літературні вікторини, тематичні заняття, свята та розваги.
   Викладачі та тренери закладів позашкільної освіти долучилися до челенджу «Навчай українською».
 

 

  

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark