Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 23 гостя.

Карта сайту

«Ми − нащадки великої Перемоги! Пам’ятаємо!.. Пишаємося!..».

Теги: ХМОУС

 6 травня 2021 року відбулося відкрите онлайн-засідання Ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, яка працює при Департаменті освіти вже сьомий рік поспіль.

   Під час засідання було обговорено питання щодо відзначення в закладах освіти міста Дня пам’яті та примирення (8 травня) і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня), обрано та представлено 10 кращих проєктів, які школярі реалізуватимуть разом із представниками Харківської міської громадської організації ветеранів України в межах онлайн-естафети патріотичних справ «Ми − нащадки великої Перемоги! Пам’ятаємо!.. Пишаємося!..». 
   Члени Харківської обласної громадської організації миротворців передали школярам подяки та сертифікати учасників Міжнародної онлайн-конференції «Модель Організації Об’єднаних націй», яка проходила в Тайланді та об’єднала представників 17 держав. Учасники конференції поділилися досвідом виховання дітей та молоді в дусі миру та гуманізму, а юні миротворці Харкова представили власну діяльність щодо сприяння в реалізації цілей сталого розвитку тисячоліття.
  

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark