Статистика сайту

Сейчас на сайте 1 пользователь и 20 гостей.

Карта сайту

Учнівське самоврядування в багатовекторній моделі виховання сучасної школи

Теги: ХМОУС

 17 березня 2021 року на базі Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова проведено постійно-діючий семінар-практикум «Учнівське самоврядування в форматі Нової української школи», в якому взяли участь учні, педагоги, представники адміністрації шкіл, методисти управлінь освіти адміністрацій районів міста.

   Досвід роботи за темою «Роль і місце учнівського самоврядування в багатовекторній виховній моделі сучасної школи» представили лідери шкільної дитячо-юнацької організації «КРОК» ХГ № 46 Слобідського району.
   Учні поділилися досвідом реалізації Закону України «Про освіту» щодо підтримки та розвитку учнівського самоврядування в закладах освіти, розглянули характеристики цінностей в освітньому процесі та практичні заходи щодо їх формування в шкільному середовищі, продемонстрували елементи роботи органів учнівського самоврядування в різних сферах діяльності та їх вплив на розвиток особистості кожного учня та школи в цілому.
   Під час практичного блоку семінару організатори запросили присутніх взяти участь в інтерактивній грі, де кожний спробував у формі сенкану окреслити свій шлях до успіху, відчути  необхідність командної роботи для досягнення значущих колективних результатів.
   У 2021 році досвід впровадження нових форм роботи в діяльність учнівського самоврядування презентують лідери закладів освіти Шевченківського, Індустріального та Новобаварського районів, які за підсумками моніторингу стану розвитку учнівського самоврядування займають найвищі рейтингові позиції.
 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark