Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 3 гостя.

Карта сайту

Зустріч секретаря Харківської міської ради Терехова Ігоря Олександровича з Харківською міською батьківською радою

Теги: Заходи

 17 березня у малій залі Харківської міської ради відбулася зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Олександровича Терехова з Харківською міською батьківською радою.

   Під час заходу підсумовано результати реалізації Меморандуму про співпрацю міської ради з батьківською радою міста у 2019-2020 роках, який підписано сторонами у 2018 році.
   Також були розглянуті пріоритетні напрями подальшої співпраці щодо продовження традиції проведення загальноміських батьківських зборів з тематики профілактики наркотичної та інших залежностей серед неповнолітніх, для батьків дошкільнят – стосовно збереження та зміцнення здоров’я дітей. Важливим напрямом взаємодії є інформаційно-роз’яснювальна робота з використанням інформаційного проєкту «Харківська міська батьківська рада» у Telegram-каналі та створення комфортного та безпечного середовища для школярів.
   Батьки запропонували започаткувати обмін досвідом з батьківськими об’єднаннями у рамках Асоціації міст України та створення Всеукраїнської батьківської ради.
Ігор Олександрович підтримав ініціативи батьків та виступив з починанням залучити бізнес до оновлення класних кабінетів загальноосвітніх закладів, першим розпочавши новий освітній проєкт «Почни з себе».
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark