Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 17 гостей.

Карта сайту

Засідання Ради шкільних омбудсменів, присвячене відзначенню Міжнародного дня прав дитини

Теги: ХМОУС

 26 лютого 2021 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова проведено чергове засідання Ради шкільних омбудсменів Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС).

  Під час засідання, яке відбулося за участю інспекторів відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області, було розглянуто теми: «Домашнє насильство та інші випадки невиконання батьківських обов’язків», «Діяльність шкільного омбудсмена щодо попередження проявів насильства в учнівському середовищі».
   Голова Правової корпорації ХМОУС, учениця ХЗОШ № 31 Ганна Костів розповіла присутнім про участь шкільних омбудсменів міста у Харківському безпековому форумі, що проходив за підтримки Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України; у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», де було представлено досвід роботи за проєктом «Інститут освітнього омбудсмена в м. Харкові»; у реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». 
   На засіданні − погоджено новий склад Ради, оголошено умови проведення конкурсу «Я-омбудсмен − 2021» та надано старт акції «Іграшка для усмішки», що проводиться у співпраці з представниками патрульної поліції в Харківській області та членами студентського самоврядування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark