Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 19 гостей.

Карта сайту

Zoom-конференція Ігоря Олександровича Терехова з лідерами учнівського самоврядування

Теги: ХМОУС

 8 грудня Ігор Олександрович Терехов в онлайн-форматі зустрівся з лідерами учнівського самоврядування. До складу делегації від Харківської міської організації учнівського самоврядування увійшли члени координаційної ради, лідери районних дитячо-юнацьких організацій, представники молодіжних рухів.

   Школярі зібралися в науковому парку «Синергія», поставили Ігорю Олександровичу 20 запитань. Учні цікавилися роботою Харківського міського голови, міської ради та її виконавчих органів, особливостями діяльності депутатського корпусу, новими інфраструктурними проєктами.
   Побачивши з боку учасників онлайн-зустрічі зацікавленість роботою органів місцевого самоврядування, Ігор Олександрович запропонував створити Клуб молодого політика: «Це чудово, що ви хочете дізнатися, як все влаштовано в мерії і чим ми тут займаємося. Тому, я вважаю, нам необхідно створити Клуб молодого політика при Харківській міській раді. Це дасть вам можливість пройти більш професійну підготовку, навчитися чомусь новому, постажуватися, усвідомити, що ви хочете робити далі в житті та наскільки це ваше покликання. Це буде цікаво в будь-якому випадку, ви побачите з нового боку ті процеси, які проходять у Харкові».
 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark