Карта сайту

У школах Харкова відсвяткували День знань

Теги: Конкурси, заходи

 У День знань у харківських школах пройшли урочистості з нагоди початку нового навчального року. Шкільні родини виважено та креативно підійшли до вибору формату проведення заходів, відмовившись від традиційних лінійок та відсвяткували початок навчального року не порушуючи соцдистанцію.

   Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса розміщено на офіційних сайтах закладів освіти міста.
   Перший віце-мер І.О. Терехов та директор Департаменту освіти О.І. Деменко взяли участь у святах, які провели гімназія №152, а також школи №№93 та 137.  
  Подарунком від міста для вихованців закладів освіти №152 та 137 стало відкриття нових сучасних багатофункціональних спортивних стадіонів.
   Ігор Олександрович привітав присутніх зі святом та зазначив: «Сьогодні ви - щасливі і красиві. Повірте, нам непросто далося рішення провести це свято, але ми не могли його не зробити, тому що в житті кожного першокласника перший дзвінок - це особлива подія, як і в житті майбутніх випускників, яким цього року треба буде приймати важливе рішення. Бажаю вам здоров'я, щоб ви добре вчилися. Хочу висловити подяку нашим дорогим учителям, адже ми довіряємо вам найдорожче - наших дітей. Упевнений, ви виховаєте з них хороших людей. І, звичайно ж, спасибі нашим батькам, які вкладають душу і любов у дітей!».
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark