Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 15 гостей.

Карта сайту

Харківські школярі завоювали срібні медалі на Міжнародному турнірі юних фізиків

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Збірна команда м. Харкова «Момент імпульсу» третій рік поспіль виборола срібні медалі на Міжнародному турнірі юних фізиків.  

   Цього року змагання проходило з 4 по 8 вересня в онлайн-форматі. У турнірі взяли участь 12 команд з різних країн світу (Україна, Канада, Казахстан, Китай, Іран, Росія, Грузія, Румунія, Угорщина, Словаччина, Китайський Тайбей, Бангладеш.
   Україну на турнірі представляла збірна команда м. Харкова, яка стала переможцем Всеукраїнського турніру юних фізиків у минулому навчальному році. До складу команди входили учні Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Ілля Хорошко, Дар'я Гончар, Євгеній Суханов, Іван Бортновський та учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27  Ілля Шкірко. У фіналі Міжнародного турніру харківські школярі змагалися з однолітками з Канади та Китаю.
   Команду готували заслужений вчитель України, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту радіофізики та електроніки імені О. Я. Усикова Національної академії наук України Захар Майзеліс та студент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, переможець Міжнародного турніру юних фізиків 2018 року Григорій Овчаренко.
   Щиро вітаємо учнів та їх наставників з перемогою! Бажаємо творчого натхнення та успіхів!

   Довідка. Міжнародний турнір юних фізиків (International Young Physicists’ Tournament – IYPT) вважається одним з найскладніших наукових конкурсів у світі. Турнір проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах світу. У ньому беруть участь школярі старших класів, змагаючись в умінні розв’язувати складні дослідницькі проблеми і відстоювати свої рішення в наукових дискусіях. Усі етапи змагань IYPT відбуваються виключно англійською мовою. У багатьох країнах міжнародному турніру юних фізиків передують національні турніри, переможці яких отримують право представляти країну на міжнародному рівні.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark