Найбільш читане


Карта сайту

Розширене засідання міської методичної ради

Теги: Методична робота

 19 червня 2019 року на базі Науково-методичного педагогічного центру відбулося чергове засідання міської методичної ради, в якому взяли участь завідувачі методичних центрів управлінь освіти адміністрацій районів, методисти, що опікуються початковою освітою, члени координаційної ради по роботі з обдарованими дітьми.

   Учасники засідання підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік. Особливу увагу приділили аналізу участі учнів м. Харкова в міських інтелектуальних змаганнях, фінальних етапах Всеукраїнських турнірів, учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018/2019 навчальному році. 
   Під час засідання учасники детально проаналізували стан розвитку міжнародного співробітництва в закладах загальної середньої освіти міста Харкова, результати участі учнів у міському конкурсі «Учень року – 2019», олімпіаді випускників І ступеня «Путівка в науку».
   Педагоги обговорили позитивні моменти та недоліки проведених заходів та визначилися зі шляхами подальшого вдосконалення підготовки учнів до участі в конкурсах різного рівня.
 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark