Карта сайту

Марафон унікальних справ ХМОУС оголосив старт реалізації кращих учнівських проектів

Теги: ХМОУС

 30 січня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 94 відбувся конкурс учнівських громадських ініціатив «Марафон унікальних справ», який щорічно проводиться в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування.

   Метою заходу є підтримка дитячих проектів та реалізація кращих із них у міському масштабі. Лідерами проектної діяльності, відповідно до оновлених даних електронного банку проектів ХМОУС, стали дитячо-юнацькі громадські організації Індустріального, Київського, Новобаварського та Шевченківського районів.
   Почесні гості – представники Харківської міської організації ветеранів та учасників АТО, – у своєму виступі подякували педагогам та учням за патріотичну позицію та цікаві ініціативи, наголосили на вагомому значенні національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах.
   Усі школярі, які презентували власні проекти, отримали подарункове видання збірки «Мандрівка центром Харкова», до якої увійшли роботи переможців творчого конкурсу, що проводився за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса.
 

 

 

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark